Domů Novinky Kauza Labe: Soukromý revír převezení trofejního kapra z Labe odmítá! Kapraři ale nevěří!

Kauza Labe: Soukromý revír převezení trofejního kapra z Labe odmítá! Kapraři ale nevěří!

- Reklama -

V sobotu se na rybářském internetu spustila silná kritika jednoho soukromého revíru ze strany kaprařů. Důvodem bylo údajné převezení trofejního kapra z Labe, na které upozornil jeden rybář. To, že by měl být trofejní kapr převezený z Labe, ale soukromý revír rázně odmítl. Na jeho stránce na Facebooku se objevilo vyjádření s fotografiemi, které mají dokázat, že jde o dvě rozdílné ryby. Tuto obhajobu ale kapraři odmítli a tlak kritiky na soukromý revír je stále enormní…

„Označili jsme několik rozdílů na rybách. Stojíme si za tvrzením, že ryby jsou rozdílné. Díky neustálému napadání, útočení nejen na stránkách na Facebooku, ale i na jiných serverech, výhružným zprávám a e-mailům jsme se spojili s právním zástupcem a celou věc v tuto chvíli předáváme Policii České republiky. Svědomí máme čisté a k celému případu se již vyjadřovat nebudeme,“ stojí na stránkách soukromého revíru, ve kterém má podle některých kaprařů údajně plavat kapitální kapr z Labe.

Obhajobu ale kaprařská veřejnost rázně odmítla. „Napsané vyjádření je ubohé a k smíchu, spíše tedy k pláči! Je vidět, že se k tomu nikdo nedokážete postavit čelem, ale to se dalo čekat! Chudák ryba ve 4 hektarech, ale to je vám jedno!“ napsal rozhořčeně jeden z kaprařů pod obhajující příspěvek soukromého revíru.

Celá situace se zrodila tak, když jeden z rybářů k fotografii uloveného kapra na soukromém revíru napsal: „Je mi opravdu smutno z toho, že má oblíbená řeka přišla o další klenot. Když jsem kapra ulovil já, měl 86 centimetrů a 19,6 kilogramů. Jedná se o můj největší úlovek na Labi, který už nemám šanci chytit. Zajímalo by mě vaše vysvětlení, jak je možné, že kapr z Labe je u vás.“

Tento rybář následně přidal k textu i fotografii krásného kapra, kterého ulovil na Labi, a začal ho srovnávat s tím, který byl uloven na soukromé vodě. Podle kaprařů jde o jednoho a toho samého kapra. Zejména pak poukazují na velmi charakteristické dvojí zbarvení jeho boku.

Redakce InRybar.cz

Titulní foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -