skingbranding-banner

Krize v ČRS? Známý funkcionář Dušan Hýbner končí! Co se stalo?


Dušan Hýbner. Jen málo rybářů nezná tohoto energetického funkcionáře, který je předsedou Středočeského územního svazu. Právě středočeští rybáři v minulosti zavedli několik revolučních změn, které postupně začaly přebírat i ostatní územní svazy. Dušan Hýbner však není jenom funkcionářem ve středních Čechách, působí i v Radě ČRS. A byl například i předsedou Hospodářského odboru při Radě ČRS, který stál například za přípravou nové denní doby lovu. Nyní ale Dušan Hýbner tento post opouští! Proč?

„Dnes jsem rezignoval na zasedání Rady Českého rybářského svazu na funkci předsedy Hospodářského odboru při Radě ČRS. Plně respektuji výsledek všech voleb, které v Radě ČRS od loňského listopadu proběhly, ale s jejich výsledkem se neztotožňuji, proto se budu věnovat v tomto volebním období pouze práci ve Středočeském územním svazu,“ napsal Dušan Hýbner.

To, že Dušan Hýbner končí jako předseda Hospodářského odboru při Radě ČRS, ale neznamená, že odchází z nejvyšších pater naší rybářské organizace. Ne! Dušan Hýbner bude nadále součástí Rady ČRS jako předseda Středočeského územního svazu.

Dušan Hýbner byl předsedou Hospodářského odboru, který například stál za přípravou nové denní doby lovu. Právě tato změna byla ze strany rybářské veřejnosti velice kladně přijmuta, protože rybářům dala mnohem více prostoru pro rybaření i v pozdějších měsících. Od loňského roku mohou rybáři od dubna do září chytat od 4 do 24 hodin, od října do března pak od 5 do 22 hodin.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

Nové články v rubrice

VIDEO: Obrovský okoun versus malá štika! Zaútočí pruhovaný predátor na budoucí „královnu“?

admin | přečteno: 900x | 22.01.2021 | Žádné komentáře

Okouni patří k velmi oblíbeným rybím druhům, na které má spadeno …

Kriminalisté vyslýchali zaměstnance z chemičky DEZA a prohlíželi jim mobily! Proč?

admin | přečteno: 3848x | 22.01.2021 | 3 komentáře

Už od loňského podzimu se snaží vsetínští kriminalisté zjistit, kdo …

Rybáři poslali už přes 20 000 korun! Odstartovala sbírka na „plovoucí vozíček“ pro rybáře

admin | přečteno: 3688x | 21.01.2021 | 1 komentář

Rybář Julius Nass, který spustil projekt přestavby klasického belly boatu …

Komentáře

  • Typická uraženecká reakce. Ještě že nevyhrál, člověk co neumí unést porážku s grácií nemá ve vedení čehokoli co dělat. Podle informací ze zpráv na stránkách Svazu stejně všechny odbory končí a budou se volit noví předsedové, co jiného je taková rezignace než dětský plácnutí do vody bez jakýkoli logiky?

    • Myslím, že je to to jak to napsal 🙂 ne uraženecká reakce jak píšeš, to by udělal dříve, to že rezignoval je silnější důraz na to, že se o post předsedy Hospodářského odboru nebude dál ucházet. Prostě to oznámil jako první, aby bylo jasné kdo se tak rozhodl.

    • Správně , plácání do vody jako po celou dobu kampaně

  • Šaskána…..

  • Jelikož Dušana Hybnera znám je nevhodné říkat , že má uraženeckou náladu jak někteří tvrdí . Jen je to moc slušnej člověk do té party zběračů funkcí na ČRS a vzhledem k faktru , že se tam opravdu nic změnit nedá je lepší odejít . Dal aspoň veřejně na jevo ,že s tím bordelem nechce nic mít a to chce odvahu .Znám hodně funkcionářů co říkají , že tam by normální člověk nevydržel , neboť by skončil na vazbě za defenestraci . Kdo s těch co ho v tomto haní byl na schůzi a podporoval změny – nikdo nebo mlčel ( mlčeti je souhlas s bordelem ) a výsledek je tu již po 2 měsících . Plzeňský UZS vlasně ovládá vše v ČRS a výsledek ? Chce se mě blejt velebnosti . No a v neposlední řadě jen málo lidí vydrží urážky od počítačovejch odborníků . Hezký den Dytrych

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.