DomůAkční nabídkaSLEVA: Zlevněný nafukovací člun FOX pro rybáře! Ušetřete více jak 4 000 korun!

SLEVA: Zlevněný nafukovací člun FOX pro rybáře! Ušetřete více jak 4 000 korun!

- Reklama -

Hledáte nový nafukovací člun pro rybáře za rozumnou cenu, který nabídne TOP vlastnosti a dlouhodobou životnost? Už nehledejte! Na rybářském e-shopu PARYS jsou k dostání vynikající nafukovací čluny od světově uznávané společnosti FOX, na které se vztahuje velmi zajímavá sleva! Upozorňujeme ale, že se jedná o ojedinělou akci na několik málo člunů. Proto nečekejte příliš dlouho, aby vám výhodně koupě „neodplula“! 

 

Nafukovací člun pro rybáře FOX FX 290 Inflatable

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je ON! Jeden z nejpopulárnějších nafukovacích člunů pro rybáře na našem rybářském trhu! Obrovskou oblibu si tento člun získal díky skvělému zpracování, které slibuje vynikající vlastnosti. Nafukovací člun pro rybáře FOX FX 290 Inflatable je vyroben z pevného a odolného materiálu, který dlouhodobě vydrží i používání v extrémních podmínkách. Tento člun je vhodný na vody i s kamenitým nebo zarostlý břehem, kde mají jiné nafukovací čluny problém s výdrží.

Obrovskou předností tohoto člunu jsou komfortní rozměry. Délka člunu je 290 centimetrů (vnitřní je 192 centimetrů), šířka činí 154 centimetrů (vnitřní je 78 centimetrů). Právě tyto rozměry zaručují obrovskou stabilitu člunu, a to i v hodně těžkých podmínkách, kdy se po hladinách prohánějí větší vlny. Stabilita je základ! Další obrovským kladem tohoto nafukovacího člunu je obrovská nosnost – člun unese více jak půl tuny!!!

Na tomto člunu chválíme i velice chytré prvky, které ho posouvají o několik levelů výše. Tak například: Na tomto člunu naleznete hned několik ochranných prvků (například ve spodní části), které zabraňují poškozování materiálu při používání v těžkých podmínkách. A to není všechno! Člun rovněž nabízí hned několik vychytávek, které zpříjemňují manipulaci se člunem (pevné úchyty) nebo zpříjemňují samotný lov (v zadní části pohodlný prostor pro uchycení motoru – ideální při chytání na rozlehlých vodách).

Tento člun nabízí skutečně hodně muziky za velice rozumnou cenu. Je třeba si uvědomit, že se jedná o dlouhodobou investici – člun má dlouhou životnost, takže vám vydrží pořádnou řádku sezón. Ano, je zapotřebí dávat pozor na předměty, které mohou člun poškodit, ale při správném používání je tento člun „nesmrtelný“. Pokud nyní uvažujete o koupi podobného člunu, sáhněte po tomto – teď ušetříte tisíce korun…

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -