DomůNovinkyLUXUSNÍ ÚLOVEK: Nádherný candát o váze 10 kilogramů! Rybář krásnou rybu zabil

LUXUSNÍ ÚLOVEK: Nádherný candát o váze 10 kilogramů! Rybář krásnou rybu zabil

- Reklama -

Někteří rybáři se mohou pochlubit skutečně nádhernými úlovky. Jako například tento rybář, jehož nádherný candát se objevil na rybářském internetu. Podle všech dostupných informací tento trofejní candát měřil luxusních 10 kilogramů. Bohužel, jak už je ze samotného videa patrné, rybář tuto krásnou rybu zabil.

To video budí rozporuplné pocity. Na jednu stranu si můžeme prohlédnout skutečně nádhernou rybu. Candát, který vážil 10 kilogramů, vypadá skutečně majestátně. Jde opravdu o luxusně stavěného dravce s mohutným tělem a obrovskou hlavou! Prostě parádní úlovek! Na druhou stranu bude asi mnoho milovníkům dravců z tohoto videa i smutno. Rybář totiž tento krásný exemplář zabil. Ovšem, z videozáznamu je patrné, že rybář, který tuto krásnou rybu ulovil, byl Rus. A musíme si říct, že v této zemi se o pravidle „chyť a pusť“ moc neví.

Ale tady nejde pouze o rybáře z Východu. Velkou otázkou je, jak by se zachovali čeští rybáři. Na internetu je totiž k vidění mnoho videí a fotografií, ze kterých je patrné, že i čeští rybáři zabíjí velké dravce. Jak byste se zachovali vy?

Redakce InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

6 KOMENTÁŘE

  1. já bych ho asi taky zabil,už jen proto,že candát vytažený z větší hloubky,by stejně s největší pravděpodobností stejně zahynul…je to velmi náchylná ryba

  2. JASNĚ ŽE BYCH HO VZAL , NECHÁPU PROČ NE , NEVÍM PROČ BY MĚL BÝT UBOŽÁK . MOŽNÁ PROTO ŽE TI OSLI CO SI HRAJOU NA VELKÉ OCHRÁNCE RYB UMÍ CHYTAT JEN NA SOUKROMÁKÁCH KDE POUŠTĚT MUSÍ , NA NORMÁLNÍ VODĚ BY NACHYTALI TAK CEJNY , ALE HOVNA MELOU JAK LOVCI VELERYB

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -