DomůNovinkyLUXUSNÍ VIDEO: Podívejte se na zlatou rybku, která umí aportovat!

LUXUSNÍ VIDEO: Podívejte se na zlatou rybku, která umí aportovat!

- Reklama -

Neuvěřitelné. Video, které vám přinášíme, se stalo hitem internetu. A není divu! Je na něm zachycená zlatá rybka, která umí aportovat! Tenhle milý mazlíček, který si neodpustí ani mazlení se svým trenérem, s přehledem strčí do kapsy i videa s roztomilými pejsky nebo koťátky. Přesvědčte se sami!

Rybička jménem Elwood si trénink se svým majitelem rozhodně užívá. Hravě reaguje na každý jeho pokyn, a navíc se nechává neustále hladit. Je až překvapivé, jak je zlatá rybička na svého pána zvyklá. Vůbec se jej nebojí a radostně se s ním i mazlí. Rybička navíc umí i aportovat! V závěru videa jí kdosi hodí modrou hračku. Elwood na nic nečeká, uchopí ji do tlamky a hračku přinese zpátky k majiteli!

Tip: Nejlevnější rybářské potřeby v Praze

Není se čemu divit, že se počet zhlédnutí tohoto videa blíží k hranici 1 milionu! Možná, že video, které bylo pořízené v New Orleans, inspiruje i další chovatele, a my tak uvidíme další suprové rybí mazlíčky. Takového mazlíčka by totiž chtěl snad každý akvarista nebo rybář…

Na internetu jsou k vidění ale i jiná zajímavá videa, na kterých ryby předvádí až neuvěřitelné kousky. Například ve videu, které naleznete níže, si rybička hraje se svým majitelem, který ji do akvária hází plastový kroužek. Vždy, když kroužek padá vodou ke dnu, tak rybička na nic nečeká, strčí do něj svou hlavu, a vynese jej zase k hladině. Je skutečně až neuvěřitelné, jak rybky dokážou předvádět takové kousky, které bychom spíše čekali u cvičených psů.

 

Zlaté rybky ze záchodů mohou poškodit přírodu

Ne každému ale udělá zlatá rybička radost. Nejčastějším „řešením“ pak v takovém případě je spláchnutí zlaté rybičky do záchodové mísy. Jenže právě takto můžete životnímu prostředí přitížit. Například v kanadské Albertě probíhá informační kampaň, která má snížit počet spláchnutých zlatých rybiček.

Tip: Nejlevnější rybářské potřeby v Praze

Ty se totiž touto cestou dostávají do volné přírody, kde se zdárně množí. Rybičkám se daří natolik, že dokonce dorůstají do mnohem větších délek než v zajetí. Jenže jejich vysoký počet může ohrozit přirozené obyvatele tamního životního prostředí. Spláchnuté rybičky totiž mohou přenášet nejrůznější choroby nebo parazity, proti kterým se přirození živočichové nedokážou bránit.

Redakce InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -