Domů Novinky Nasazování ryb: Rybáři nasadili do svazovek 270 000 kilo kaprů! Nechybí ani...

Nasazování ryb: Rybáři nasadili do svazovek 270 000 kilo kaprů! Nechybí ani dravci

- Reklama -

V posledních dnech na některých místech už udeřily tvrdší mrazy a někde dokonce leží první sníh. To značí, že rybářská sezóna se chýlí ke svému konci. Přesto! Rybáři nezahálí a pořád do svazových vod sypou nové a nové ryby. Kromě kaprů rybáři nezapomínají ani na dravce, třeba na krásné štiky nebo okouny. Kde všude se nasazovalo? To vám prozradíme v tomto novém přehledu! Přinášíme zajímavé informace z celé řady územních svazů napříč rybářskou republikou…

Východočeský územní svaz: Vzhledem k příznivému počasí byla možnost dozarybnit revíry Východočeského územního svazu. Kapr násada 4000 kg o průměrné kusové hmotnosti 2,3 kg a násada štiky 250 kg průměr 0,6kg/ks ÚN Seč. ÚN Rozkoš násada štika  85 kg o průměrné hmotnosti také 0,6kg/ks.

CENOVÉ ŠÍLENSTVÍ: Super levné dělené pruty na kapry za pár korun! Špičková kvalita!

Okoun říční celkem 610 kg – MO Hradec Králové 200 kg, MO Letohrad 210 kg a MO samostatně hospodařící Turnov 200 kg. Cejn velký 200 kg – MO Častolovice 100 kg a MO Hradec Králové 100 kg. Lín násada 100 kg MO Častolovice. Pstruh duhový MO Hradec Králové 200 kg Labe 31 – Labský náhon.

Středočeský územní svaz: Do vodní plochy SÚS Božkov bylo vysazeno 200 kg pstruhů duhových o průměrné kusové hmotnosti 0,3 kg. Další pstruzi byli do vodní plochy SÚS Božkov nasazeni o šest dní později. Rovněž bylo vysazeno 200 kg pstruhů duhových o průměrně kusové hmotnosti 0,3 kg.

Do vodní plochy SÚS Mlynařice – Dvorce bylo vysazeno 200 kg pstruhů duhových o průměrné hmotnosti 0,35 kg na kus.

Západočeský územní svaz: V uplynulých týdnech byly zarybněny všechny naše revíry. Bylo vysazeno více než 270 000 kg tržního kapra, 3200 kg lína, 2800 kg amura, 2900 kg štiky, 290 kg tržního candáta a 34 000 ks ročka, 140 kg tržního sumce a 5800 ks ročka, 75 000 ks ročka sivena, 300 kg pstruha duhového, 112 000 ks podoustve, 81 000 ks jesena, 31 000 ks ostroretky, 560 kg tržního okouna a další druhy ryb. S vysazováním především dravých druhů ryb ještě nekončíme a rybáři se mají stále na co těšit.

Územní svaz pro Severní Moravu a Slezsko: Dar městského obvodu Slezská Ostrava V roce 2020 byl naší místní organizaci poskytnut ze strany městského obvodu Slezská Ostrava finanční dar ve výši 50 000 Kč na nákup amura bílého. Důvodem žádosti o finanční podporu, kterou podal výbor naší místní organizace byla podpora likvidace měkkého vodního rostlinstva u revíru č. 471 066, podr. 8 v lokalitě pískovna U bunkru. Jde v pořadí již o třetí poskytnutí finanční daru v uvedené výši v posledních pěti letech. Násada amura byla do pískovny vypuštěna za účasti starosty městského obvodu pana Richarda Rezeše a místostarosty Vladimíra Ličky. Výbor místní organizace Ostrava děkuje tímto městskému obvodu Slezská Ostrava za vstřícnost v řešení problematiky zarůstání vodní plochy revíru vodním rostlinstvem.

Dotace města Ostravy: V měsíci listopadu byla místní organizaci ČRS Ostrava poskytnuta účelová investiční dotace z Fondu životního prostředí města Ostravy. Předmětem dotace byl předložený projekt na pořízení odlovného zádového agregátu od německé firmy HANS GRASSL. Poskytnutá investiční dotace z Fondu životního prostředí města Ostravy je v částce 90 000 Kč, celková částka projektu je ve výši 135 000 Kč. Výbor MO Ostrava chce tímto poděkovat poskytovateli dotace městu Ostrava, zejména pak náměstkyni primátora města Ostravy paní Mgr. Kateřině Šebestové za podporu našeho projektu při procesu schvalování v Radě a zastupitelstvu města Ostravy.

CENOVÉ ŠÍLENSTVÍ: Super levné dělené pruty na kapry za pár korun! Špičková kvalita!

Jihočeský územní svaz: Jihočeští rybáři po několikaměsíční pauze začali znovu uveřejňovat data o nasazovaných rybách. Jihočeši doplnili data o nasazených rybách ze září a z října. Čísla o podzimním nasazování lze dohledat na webu Jihočeského územního svazu v rubrice Revíry – Zarybňování revírů. Rybáři se tak mohou podívat na doplněné informace z letošního podzimu…

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -