Domů Novinky Nezapomenutelná show pro milovníky sumců se blíží! Dozvíte se tajné tipy a...

Nezapomenutelná show pro milovníky sumců se blíží! Dozvíte se tajné tipy a triky na velké sumce

- Reklama -

Roman Matula, který je otcem české sumcové značky Hell Cat, zve všechny příznivce sumcařiny na jeho přednášku na letošním ročníku FOR FISHING. Právě zde bude mít Roman Matula s jeho parťákem Vláďou Hrdličkou poutavou přednášku o lovu sumců na vábničku. Takže pokud s lovem sumců teprve začínáte, a chcete se zeptat jednoho z největších odborníků na tento rybolovný styl v České republice, máte jedinečnou šanci. A bacha! Roman Matula a jeho tým Hell Cat si připravili i malé překvapení pro všechny přítomné rybáře…

Přednáška proběhne v přednáškovém sále v sobotu 22. února už od 12:30. A jelikož tahle show je nabitá celou řadou zajímavých informací, tak bude trvat až do 13:25. Roman Matula a Vláďa Hrdlička si kromě poutavého povídání připravili i hromadu názorných ukázek, díky kterým celou problematiku pochopí i úplný začátečník. Protože praxe je nejlepší!

Jelikož víme, že Roman Matula je velký showman, určitě se můžete těšit na hodně poutavou přednášku. Samozřejmostí je i ukázka nejnovějších produktů Hell Cat, které si okamžitě získaly velkou oblibu mezi česko-slovenskými rybáři. Takže neseďte doma a přijďte v sobotu na FOR FISHING nasát důležité informace o lovu sumců na vábničku.

Pokud s lovem sumců teprve začínáte a potřebujete poradit, tak si můžete odchytnout přímo Romana Matulu nebo Vláďu Hrdličku buďto po přednášce, anebo jakýkoliv jiný den na stánku Hell Cat. Právě zde bude celý tým k dispozici, takže se můžete zeptat na cokoliv, a navíc si můžete vyzkoušet i novinky pro rok 2020. Sumcařina jede!

Sumcové články od Romana Matuly: Jestli nebudete mít cestu do Prahy na letošní ročník FOR FISHING, pak se podívejte na celou řadu instruktážních článků o lovu sumců od Romana Matuly. Tento zkušený sumcař se v nich zaměřuje na všechny oblíbené rybolovné metody, které mají čeští a slovenští rybáři nejvíce v oblibě.

Na sumcové články od Romana Matuly se podívejte ZDE

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: Hell Cat

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -