DomůAkční nabídkaVIDEO: Tajný trumf anglických kaprařů! Špičková nástraha pro rychlé chytání kaprů ve...

VIDEO: Tajný trumf anglických kaprařů! Špičková nástraha pro rychlé chytání kaprů ve studené vodě!

- Reklama -

Začátek rybářské sezóny přináší hned několik úskalí. Kromě studené vody, která kolikrát komplikuje aktivitu ryb, jsou další nepříjemností třeba nánosy mrtvé vegetace na dně. Rybaření na takovém terénu není úplně „příjemné“. Přesto! Existuje poměrně jednoduchý fígl, jak se s těmito podmínkami vypořádat. Jistě, většinu rybáře napadne použít POP-UP boilies, ale ono to jde i levněji! A přitom tenhle způsob kolikrát dokáže přelstít více kaprů. O čem to mluvíme?

Jen si to představte: Stojíte na břehu oblíbeného revíru na začátku sezóny a už u břehu vidíte, jak se na dně válí spadané listí a mrtvé traviny. Přesně tohle kolikrát komplikuje rybám najít naši nástrahu. Jasně, pokud má rybář hodně času, může si rybu takzvaně vysedět, počkat si na ni. Ale co když je času málo, takže si chceme třeba po práci rychle zachytat?

V takovém případě je vhodné použít takovou nástrahu, která se dostane nad tyto nánosy na dně. Ne! Teď nemluvíme o klasickém POP-UP boilies. Tak o čem? O korkových kuličkách! Tahle speciální pomůcka dovolí rybářovi vytvářet jak plovoucí nástrahu (ze samotných kuliček), tak i „neutrálně vyváženou“, která bude krásně „vlát“ v proudící vodě. S korkovými kuličkami můžete vymýšlet hromadu zajímavých věcí, které fungují i na pasivnější kapry ve studené vodě na začátku sezóny.

 

Korkové kuličky GARDNER Cork Balls

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Špičková vychytávka od anglické společnosti GARDNER. V čem jsou korkové kuličky lepší než plovoucí boilies? Tak zaprvé: Korkové kuličky můžete používat „donekonečna“. Tato pomůcka nemá tak krátkou životnost jako plovoucí boilies, které se po čase rozpadne. Korek ale vydrží podstatně déle! Takže, když si pořídíte 1 balení těchto kuliček, bez nejmenších obtíží s ním odchytáte celou sezónu (spíše více).

Další obrovskou předností korkových kuliček je jejich široké využití. Na korek můžete samostatně chytat. Ano! Stačí vzít domácí těsto nebo obalovačku, a korek tímto obalit. Vznikne tak perfektní kulička, která se bude držet nad nánosy na dně. Navíc, korek má menší průměr, což je naprosto ideální právě do studené vody. Luxus!

Korkové kuličky pak můžete využívat i při lovu na ostatní nástrahy. Pokud potřebujete vytvořit kriticky vyváženou nástrahu, pak stačí přidat korek. Tím docílíte toho, že nástraha se bude vznášet v podvodních proudech (nebude úplně plovoucí), což při lovu kaprů skvěle funguje. Korkové kuličky lze přidávat jak k boilies, tak k peletám, k tygřímu ořechu nebo k partiklu. Luxus!

Další super vlastností korku je to, že jej můžete zatraktivnit v esenci. Prostě vezměte kuličku a hoďte ji na několik dní do esence. Korek naprosto úžasně natáhne ostrou vůni esence, takže ve vodním prostředí bude vytvářet silnou pachovou stopu. Zase: Tohle je perfektní třeba ve studené vodě, kdy je dobré chytat na silně esenciální nástrahy. Pecka!

Tato pomůcka od anglické společnosti GARDNER nabízí opravdu široké využití. S korkem si můžete hrát donekonečna a vytvářet lákavá sousta na kapry. Tohle prostě funguje! Určitě doporučujeme…

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

TOP anglická bižuterie GARDNER

Anglická firma GARDNER patří k nejvíce renomovaným výrobcům kvalitní bižuterie pro lov kaprů. Tato společnost produkuje špičkové háčky, které nabízí neskutečnou ostrost, pevnost a odolnost. Velice populární jsou i návazcové materiály GARDNER, které patří k tomu nejlepšímu na trhu. A samozřejmě nesmíme zapomenout ani na špičkovou bižuterii, která je známá skvělou pevností a odolností. A hlavně! Tato špičková anglická bižuterie je k dostání za luxusní peníze!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Špičkové produkty GARDNER si prohlédněte ZDE

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -