Domů Novinky Nový časopis pro rybáře: Na trhu se objevil ČASOPIS RYBOLOV! Je dostupný...

Nový časopis pro rybáře: Na trhu se objevil ČASOPIS RYBOLOV! Je dostupný zdarma

- Reklama -

Rybáři se mohou radovat! Na mediálním trhu se totiž objevil nový rybářský magazín ČASOPIS RYBOLOV. Rybáři tak dostanou další pravidelnou proci výživného čtení o rybách a rybaření. Zajímavostí na tomto časopisu je, že je k dostání v interaktivním provedení na internetu. Rybář si tak může listovat na počítači nebo třeba na mobilu. Super nápad! Časopis není zaměřen na jednu jedinou rybolovnou metodu, ale snaží se pokrýt rybaření jako celek. Za nás palec nahoru!

„Přicházíme k vám s online interaktivním rybářským magazínem ČASOPIS RYBOLOV, který můžete též nazývat jako ČAS RYB. Možná se mnozí pamatujete na tištěnou verzi časopisu Sportovní Rybolov a v tuto chvíli by se dalo říct, že tento internetový magazín je jakýmsi modernějším bratrem původního časopisu pro ty, kteří si oblíbili čtení na internetu kdekoliv a kdykoliv,“ píše se v úvodu nového magazínu ČASOPIS RYBOLOV.

„Nabídneme vám čtení ze všech oborů rybaření a různé techniky od našich i světových zkušených rybářů. Připravujeme pro vás také nabídku zajímavých videí, proklikem se budete moci dostat na stránky dovozců a výrobců rybářského náčiní, nástrah, návnad a různých doplňků. To vše přes aktivní odkazy v článcích, recenzích, rozhovorech atd.“

ČASOPIS RYBOLOV je k dostání na internetové stránce www.casryb.cz, kde si jedním kliknutím otevřete interaktivní magazín, ve kterém můžete jednoduše listovat. V magazínu naleznete obrovskou spoustu článků, které potěší jak milovníky lovu kaprů, tak ale i fanoušky jiných rybolovných metod. První číslo obsahuje 61 stránek, a nám se hodně líbí!

Přejeme kolegům z magazínu ČASOPIS RYBOLOV mnoho štěstí, a aby měli co nejvíce spokojených čtenářů!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -