Domů Novinky NOVÝ REKORD KAPRA ŠUPINÁČE?! Španělský rybář chytil „šupíka“ o váze 46,8 kilogramů!

NOVÝ REKORD KAPRA ŠUPINÁČE?! Španělský rybář chytil „šupíka“ o váze 46,8 kilogramů!

- Reklama -

Celý rybářský internet žije aktuálním úlovkem španělského rybáře Davida Aldany. Ten na svém profilu na Facebooku zveřejnil fotografii trofejního kapra, který má být údajně novým rekordem v „kategorii šupináč“. Ryba podle Španěla váží 46,8 kilogramů. Jenže nekvalitní fotografie a nedostatek dalších obrázků vzbuzuje pochybnosti. O této rybě teď diskutuje celý rybářský internet napříč celou Evropou.

svetovy_rekord_kapra_supinacNapříklad jeden z nizozemských kaprařských webů namítá, že tohle nemůže být nový rekord šupináče. Podle nizozemských redaktorů váha ryby prostě a jednoduše neodpovídá. A aby jejich tvrzení bylo ještě přesvědčivější, pak fotografii nového „rekordu“ porovnávají s jinými trofejními šupináči z celé Evropy.

Tip: MEGAVÝPRODEJ! Rybářské pruty se slevou až 40 %!!!

No, abychom řekli pravdu, tak nás nizozemští kolegové nahlodali, a musíme jim dát za pravdu. Tady prostě něco nehraje… I některé další úlovky španělského rybáře vypadají podezřele. Ostatně, galerii jeho ryb si můžete prohlédnout na jeho profilu

rekord_lysecPokud si vzpomenete na největší ryby, o kterých jsme na InRybar.cz psali, pak si jistě vybavíte, jak takové ryby rybáři drželi. Už tohle je vodítko. Kapra nad 30 kilogramů prostě a jednoduše nemůžete držet jako nějakou „dvacku“ (tak jako na obrázku). Pro ilustraci přikládáme fotografii jednoho z největších kaprů minulé sezóny. Všimněte si, jak rybář uloveného kapra drží.

Tip: MEGAVÝPRODEJ! Rybářské pruty se slevou až 40 %!!!

Celé pochybnosti o novém rekordu kapra šupináče nás velice mrzí, protože tenhle luxusní šupík měl být údajně uloven na nekomerční vodě. Jenže, i podle našeho názoru tato ryba prostě absolutní rekordní parametry nemá. Co si o tom myslíte vy? Váží tenhle šupík opravdu přes 46 kilo?

Redakce InRybar.cz

FOTO: Facebook

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -