Domů Novinky Nový web pro rybáře: Čerstvé zprávy o nasazování ryb nebo o dění...

Nový web pro rybáře: Čerstvé zprávy o nasazování ryb nebo o dění na svazovkách na jednom místě!

- Reklama -

Středočeský územní svaz má nový web! Rybáři (nejen) z tohoto územního svazu tak mají nově vytvořený informační zdroj, na kterém naleznou celou řadu důležitých informací. U Středočeského územního svazu si rybáři zvykli, že velmi bohatě informuje o svých činnostech, takže pochopitelně nebudou chybět ani čerstvé aktuality například o nasazování ryb, anebo o dění na tamních revírech. Musíme středočeské rybáře velmi pochválit, protože nám se tento web opravdu moc líbí!

„O novém webu jsme uvažovali již delší dobu, ale okolnosti nás donutily tuto myšlenku realizovat poměrně rychle, když byl náš starý web opakovaně napadán a shazován tzv. roboty, až se stal nefunkční. Proto výbor SÚS v prosinci schválil vytvoření nového webu. Pracovalo se na něm dva měsíce, neboť jsme slíbili našim členům do konce února, což byl pro nás, aniž bychom si to uvědomili, šibeniční termín. Museli jsme ho postavit doslova na zelené louce, na úplně nové platformě, neměli jsme texty, fotky, vše jsme psali a dělali znovu. Poslední týden před spuštěním byl brutální), lidé, kteří na něm dělali poslední dvě noci téměř nespali, ale termín jsme chtěli dodržet za každou cenu,“ říká předseda Středočeského ÚS Dušan Hýbner.

Co se nám na tomto webu líbí nejvíce? Jednoznačně přehlednost! Rybář díky přehledné struktuře webu nalezne veškeré informace, které potřebuje. Velmi jednoduše a rychle! Web je rozdělen do několika kategorií, které obsahují nejrůznější informace. Rybář se tak během krátké chvíle dozví nejnovější aktuality, zjistí si, kolik stojí povolenky, anebo najde veškeré informace jak o mimopstruhových, tak pstruhových vodách.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Nový web Středočeského územního svazu!

Velmi silnou stránku Středočeského územního svazu je množství aktualit, které vydává. Rybáři z tohoto územního svazu tak dostávají bohatý informační servis, nejen o tom, kde se nasazovaly ryby, ale také například o dění na svazových vodách. A to rybáři velmi oceňují.    

Další věcí, kterou na Středočeském územním svazu chválíme dlouhodobě, je transparentnost. Například, hned na úvodní stránce naleznete detail transparentního účtu Fondu na nákup rybářských revírů. Středočeský územní svaz dlouhodobě razí tu myšlenku, že je nutné, aby vody byly ve svazových rukách, což je podle něj nejúčinnější ochrana před dravým soukromým sektorem.

Jenže! Aby rybáři této myšlence skutečně věřili, je nutné, aby viděli, kde jejich peníze končí. A to Středočeši dělají. Rybáři jednoduše vidí, kolik peněz je na daném účtu. Peníze na účet posílají jak středočeské organizace, tak i jednotliví rybáři (stačí klidně 50 korun). V momentě, kdy se na tyto peníze „sáhne“, tak Středočeský územní svaz okamžitě informuje, na co byly použity. V minulosti takto bylo zachráněno několik svazových lokalit.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Nový web Středočeského územního svazu!

„Sami si na něj teprve zvykáme, ale jsem spokojený. Líbí se mi, jak jsme ho pojali. Pochopitelně, že ještě nějaké mouchy vychytáme, ale dokázali jsme vytvořit v podstatě během krátké doby plně fungující web, bez nějakého mezistupně beta verze, plně fungující v počítačích, noteboocích, tabletech či telefonech. Věřím, že s ním budou spokojeni i naši členové, nemáme se za stydět, naopak,“ těší Dušana Hýbnera.

Z celkového pohledu: Je velmi příjemné vidět, že jak územní svazy, tak i Rada ČRS přistupuje ke sdílení informací čím dál více zodpovědně, čemuž odpovídá i úroveň jejich webových stránek. V současnosti na rybářském internetu naleznete hned několik webů, které mají vysokou úroveň zpracování. Snad na nich v budoucnu nalezneme co nejvíce informací. Jen tak dále!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -