DomůNovinkyOBROVŠTÍ LÍNI NA KRMNÉM MÍSTĚ! Podívejte se na nádherné rybářské video!

OBROVŠTÍ LÍNI NA KRMNÉM MÍSTĚ! Podívejte se na nádherné rybářské video!

- Reklama -

Našli jsme pro vás naprosto luxusní rybářské video. V čem je tohle video tak nádherné? V tom, že jsou v něm překrásní líni, a také plavaná. Tohle spojení je naprosto božské – uklidňující, ale zároveň velice napínavé. Celou atmosféru pak upevňují podvodní záběry z krmného místa, na kterém se krmí nádherní líni. Podívejte se na fascinující video, které pohladí vaši rybářskou duši. 

Zapomeňte na stres a ponořte se do děje onoho videa. Jeden rybář nás vezme ke krásné vodě. Nádherná příroda, utišující klid a velké ryby. To je přesně to, co nám tohle video nabízí. Rybář k lovu nepotřebuje haldu vybavení. Ne! Stačí mu jeden prut a trocha návnady. Tou před sebou rybář nakrmí. Trocha partiklu je ideální pro přilákání nádherných línů. Co se bude dít? Velké věci!

Po chvíli se na krmném místě objevují nejkrásnější ryby našich vod – velcí líni. Ti hladce sbírají potravu ze dna. Je naprosto fascinující pozorovat nádherné ryby v jejich domovině. Líni pečlivě vybírají zrníčka kukuřice, trochu připomínají vysavače. Návnada jim moc chutná. Je jen otázkou času, než seberou i nástrahu.

Spláveček zatím jen nechybně stojí na hladině. Pod ním se ale dějí neuvěřitelné věci. Škub! Je to tady! Špička splávku dává tušit, že cosi našlo nástrahu. Škub! Škub! Výrazně zbarvená špička najednou mizí pod hladinou. Zásek! Jemný proutek na plavanou se nádherně ohne. Tohle bude pěkný lín! A taky že jo! Po chvilce rybář dostane do podběráku trofejního lína. Spojení lovu línů a plavané je tou nejkrásnější záležitostí. Kéž by takových vod bylo více i u nás.

Redakce InRybar.cz

Foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -