DomůNovinkyŘeka Pád: Sumci přes 100 kilogramů! Češi letos v Itálii bodují

Řeka Pád: Sumci přes 100 kilogramů! Češi letos v Itálii bodují

- Reklama -

Pohádkový start sezóny zažilo hned několik českých rybářů, kteří v Itálii chytili sumce, jejichž váha přesáhla neuvěřitelných 100 kilogramů! Všechny ryby z dostupných fotografií vypadají skutečně monumentálně. Češi tak svými úlovky dávají celé Evropě vědět, že i z naší země pochází šikovní rybáři. Všem úspěšným lovcům gratulujeme a přejeme jim ještě větší sumce!

Na konci března se z Itálie objevily zprávy o zvedající se hladině. Řeka ožila velkou vodou. Neustále se měnící počasí udělalo z italského veletoku velice těžkého soupeře. Výpravy rybářů se musely potýkat s nepříznivým počasím – se silnými větry a nízkými teplotami. Jenže ty rybáře, kteří se dokázali s těžkými podmínkami popasovat, řeka Pád bohatě odměnila.

Tip: Nejlevnější rybářské potřeby v Praze!

Prvním úspěšným lovcem byl Libor Hrdý. Ten na řece Pád chytil úžasného sumce o délce 252 centimetrů. Ryba v jeho podání vypadá z fotografií v naprosto skvělé kondici. Sumec je nádherně stavěný – jeho obrovská hlava a monumentální tělo dávají tušit, že jde o skutečného giganta.

Zanedlouho ale přišla další bomba. Výprava okolo Radka Syblíka ulovila neuvěřitelného sumce o délce 262 centimetrů. Gigantický sumec, podobně jako ten Liborův, vypadá naprosto úžasně. Gigantická ryba je v perfektním stavu a nic nenasvědčuje tomu, že by ještě nemohla v hlubinách řeky Pád dále nabírat na váze i délce. Oba dva sumcaři ulovené ryby pustili zpátky do jejich domoviny.

 

Poslední 100 kilogramový sumec?

Jenže to není všechno! V polovině dubna se v Itálii blýsknul i rybář Jiří Vrkota. Ten na Pádu ulovil dalšího skvělého sumce o délce 242 centimetrů. Čeští rybáři za první 4 měsíce letošní sezóny dali o sobě pořádně vědět. Nádherné úlovky totiž obletěly rybářský internet bleskovou rychlostí. Není divu! Jde o překrásné ryby. A nikde není řečeno, že tohle byly poslední gigantické úlovky letošní sezóny v podání českých rybářů. Věříme, že se určitě ještě podaří některého z nádherných italských sumců ulovit! Více fotografií naleznete na facebooku webových stránek fishingholiday.cz.

 

Gigant o váze 127 kilogramů!

Není tomu tak dávno, co magazín InRybar.cz psal i o gigantickém sumci, kterého ulovil známý italský rybář Dino Ferarri. Ten při testování nových prutů zapřáhl monstrózního sumce. Rybu po urputném souboji nakonec dokázal zdolat. Sumec měřil neuvěřitelných 271 centimetrů a vážil bombastických 127 kilogramů! Jedná se tak o jednoho z největších a nejtěžších sumců, kterého řeka Pád vydala.

Tip: Nejlevnější rybářské potřeby v Praze!

Děkujeme fishingholiday.cz za poskytnutí fotografie.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -