Domů Novinky RESPEKT: Česká rybářka chytá obrovské arapaimy na muškařský prut! Mrkněte na TOP...

RESPEKT: Česká rybářka chytá obrovské arapaimy na muškařský prut! Mrkněte na TOP fotky!

- Reklama -

Česká rybářská Kateřina Švagrová dala o sobě zase pořádně vědět! Tato rybářka je známá tím, že létá po celém světě, a chytá nádherné ryby na muškařský prut. Tentokrát ale zase posunula svou laťku o kus výše. Kateřina se totiž vydala do daleké Amazonie, kde se rozhodla změřit síly s legendární arapaimou. A povedlo se! Kateřina ulovila nádherné ryby, které budí neuvěřitelný respekt! Skvělá práce! Kateřině posíláme na dálku upřímnou gratulaci!

Když se Kateřina vrátila z daleké Brazílie, tak nejprve zveřejnila jen malou „ochutnávku“. Fotografii s obrovskou arapaimou, která měřila neskutečných 180 čísel! Kateřina k rybě napsala: „Musím říct, že arapaima je zatím nejvíce fascinující rybou, jakou jsem kdy chytila. A ne nadarmo je označována jako „živoucí fosílie“. Tohle je pro začátek zatím ten nejmenší kousek o délce přibližně 180 centimetrů!“

Další fotografii se zatím největší arapaimou Kateřina zveřejnila po několika dnech. Úspěšná rybářka k rybě sice nenapsala její délku, ale vadí to? Podívejte se na tu úžasnou rybu! Nás nejvíce fascinuje to, že Kateřina takového giganta uloví na muškařský prut. To je prostě famózní výkon!

Kateřina k této rybě napsala: „Prozatím moje největší amazonská kráska! Po dvou rybách, které náš společný boj vyhrály, přišel na konci dne ještě jeden záběr. Nakonec vše klaplo a já si mohla zblízka prohlédnout pro mě zatím nejvíce fascinující rybu vůbec – Arapaimu Gigas.“

Kateřina Švagrová patří k nejznámějším rybářkám v České republice. Kateřina má na kontě celou řadu nádherných ryb z nejrůznějších koutů světa. Naposledy jsme psali například o jejích fantastických potočácích, které lovila na Islandu. Ten největší pstruh měřil famózních 95 čísel a vážil nějakých 12 až 13 kilogramů. Paráda!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: Wikimedia Commons

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

3 KOMENTÁŘE

  1. Skvělý krásný úžasný!! Spíš kde se dá ulovit taková mu hářka!! 😊👍🏻👍🏻Ne vážně! Obrovská gratulace

  2. Tak tahle rybářka je top, skvělé články v Rybářství, nepotřebuje lhát a dělat komukoliv reklamu a na rozdíl třeba od Vágnera na ní oko spočine se zalíbením.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -