DomůNovinkyROZHOVOR: „Nářky rybářů na Facebooku mi přijdou směšné!“ říká předseda Středočeského ÚS...

ROZHOVOR: „Nářky rybářů na Facebooku mi přijdou směšné!“ říká předseda Středočeského ÚS Dušan Hýbner

- Reklama -

Na internetu se objevil velmi zajímavý rozhovor s předsedou Středočeského územního svazu a členem Rady ČRS Dušanem Hýbnerem. Tematický okruh byl jasný – současný stav Českého rybářského svazu. Co si o něm myslí? Co si myslí o fungování vedení naší rybářské organizace? Co si myslí o chování členské základny? Dušan Hýbner se s tím opravdu nemazlí! Své pohledy na dané věci říká přímo a věcně.

Chtějí rybáři opravdu nějakou změnu? Chtějí, aby se v Českém rybářském svazu něco změnilo? „Ani na jedné členské schůzi jsem neviděl jediného připraveného člena, který by přišel, věděl, co chce, znal Stanovy ČRS, uměl přednést návrh, uměl ho odůvodnit, a uměl si ho prosadit!“ říká natvrdo Dušan Hýbner.

„Takže pak nářky na Facebooku a na internetu mi připadají směšné. Nemyslím to ale špatně! Já si myslím, že pokud něco chci, tak ta šance na členských schůzích v rámci Stanov a Jednacího řádu je! Vím to, když jsem byl já mladý, taky se mi spousta věcí nelíbila. Ale na tu schůzi jsem v mém věku byl schopný přijít a říct – pánové nelíbí se mi tohle a tohle, dělal bych to takhle a takhle. A následně mi řekli, tak to pojď dělat ty a ukaž nám, jak to jde dělat lépe,“ vysvětluje Hýbner.

Dušan Hýbner navíc v rozhovoru naráží na to, že šance na změnu rozhodně není malá! Když si člověk uvědomí, že účast rybářské základny na členských schůzích není nijak vysoká, pak stačí domluvit mnohdy jen malou skupinu rybářů se stejným myšlením, a připravit dané změny. Výsledek pak může leckoho překvapit! Jenže chtějí toho rybáři skutečně dosáhnout? „Já tam nevidím snahu těch rybářů v tomhle tom!“ kritizuje Dušan Hýbner.

Na celý rozhovor se podívejte na přiloženém videu níže…

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -