Domů Akční nabídka Zaujalo nás: Nejlevnější 24 mm boilies na trhu! Kilo kuliček stojí jen...

Zaujalo nás: Nejlevnější 24 mm boilies na trhu! Kilo kuliček stojí jen 59 korun!

- Reklama -

Česká firma KAPRPRO, která na rybářský trh dodává kvalitní nástrahy a návnady na kapry za rozumnou cenu, se vytasila se zajímavou „novinkou“. Na základě stovky žádostí ze strany spokojených rybářů se firma KAPRPRO rozhodla, že spustí výrobu větších, 24 milimetrových kuliček. Boilies s touto velikostí je k dostání ve všech oblíbených příchutích. A co je nejlepší? Jednoznačně cena! Některé druhy boilies totiž vyjdou na pouhých 59 korun za kilo! Jedná se tak o nejlevnější boilies této velikosti na trhu!

Rybáři po firmě KAPRPRO požadovali větší, 24 milimetrové kuličky třeba proto, že právě takové boilies je vhodné pro zakrmování kobrou. Ano, s vrhací tyčí jste schopni takto velkou a těžkou kuličku odhodit mnohem dále než menší, 20 milimetrovou kuličku. Ti rybáři, kteří teda chytají na vodách, kde se nesmí krmit z lodičky, mají nyní suprovou možnost si obstarat perfektní krmné boilies, které dopraví s pomocí kobry opravdu daleko!

Samozřejmě, velké kuličky si rybáři vyžádali i proto, že se jedná o mnohem selektivnější boilies. Takže pokud chytáte na vodách, kde je hodně cejnů nebo i malých kaprů, pak stačí pod háček „napasovat“ hned dvě 24 milimetrové kuličky. A pokud chcete skutečně selektivní nástrahu, pak tyto kuličky nechte několik dní v soli – ta z kuliček vytáhne přebytečnou vlhkost, takže dostanete krásně tvrdé boilies, které ale milují právě trofejní kapři. Takže tak…

Jak je možné, že jsou tyto kuličky od české firmy KAPRPRO tak strašně levné – vlastně nejlevnější na trhu? Někteří rybáři se snaží toto boilies pošpinit tím, že o něm tvrdí, že jsou v něm jen levné suroviny. Není tomu tak! Důvodem, proč je tato kulička tak levná, je to, že rybáři toto boilies dostanou přímo „z mašiny“. Mezi rybářem a výrobcem KAPRPRO není ta součást, která si z prodeje taky bere podíl – tedy prodejce. Ne! Levné boilies KAPPRO prostě kupujete přímo od výrobce, takže ten nepotřebuje „živit“ nikoho dalšího. To je celé to tajemství! Ale pojďme se už konečně podívat na boilies…

 

Boilies KAPRPRO Esencial (24 mm)

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO.cz za nejnižší cenu na trhu!

Slovenští rybáři mohou objednávat na KAPRPRO.sk

Extrémně oblíbená řada boilies od českého výrobce KAPRPRO, které nabízí perfektní vlastnosti, přitom se jedná o nejlevnější kuličky na trhu! Ano, pokud si obstaráte to největší balení, pak vás kilogram boilies vyjde na pouhých 59 korun! Bomba!

Tyhle kuličky jsou poskládány z kvalitních směsí, které ve vodě nádherně pracují – přitom ale kuličky ve vodním prostředí vydrží delší dobu, aby na místě po několika hodinách nezbyl jenom „chutný prášek“. Díky tomu tak toto boilies vydrží i nájezdy cejnů a „bílé“ ryby, takže „čeká“ na kapry, kteří budou jistojistě nedaleko. Pamatujte na to, že tyto kuličky mají delší dobu rozpadu, aby vydržely právě nájezdy menších ryb.

Jednou z nejsilnějších zbraní tohoto boilies je jejich pachová stopa. Kuličky jsou nadipovány opravdu kvalitními esencemi, které se z boilies vylučují velmi pomalu. Přitom jde ale o koncentrované vůně, které ve vodě vytváří silnou pachovou stopu, která dokáže přilákat kapry i z větší vzdálenosti. Paráda!

Boilies KAPRPRO Esencial 24 mm se vyrábí ve čtyřech příchutích – losos/patentka, scopex/oliheň, jahoda/med a halibut/česnek. Všechny příchutě mají velmi nádhernou vůni/odér. A všechny ve vodním prostředí vytváří skutečně luxusní pachovou stopu. Přesto! Našim favoritem je jednoznačně halibut/česnek! Proč? Protože tahle příchuť nabízí výhody halibuta, který patří k tomu nejlepšímu na trhu, přičemž boilies má i ostrý česnekový „ocas“, který dává této nástraze jedinečný šmrnc!

Nenechte se odradit tím, že někdo o tomto boilies říká, že je nekvalitní! Přesvědčte se sami, že toto boilies za pár korun se vyrovná mnohem dražším kuličkám. Takže si parádně zachytáte, přitom vaše peněženka neutrpí bolestnou ztrátu. Vyzkoušejte!

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO.cz za nejnižší cenu na trhu!

 

Bílé boilies Hníjící červ (24 mm)

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO.cz za nejnižší cenu na trhu!

Slovenští rybáři mohou objednávat na KAPRPRO.sk

Hit letošního roku! Tohle smradlavé boilies, které skutečně svým odérem zaujme, si rybáři rychle oblíbili. Důvodů je hned několik! Zaprvé: Příznivá cena. I když toto boilies patří k prémiovým řadám KAPRPRO, tak jeho cena je v porovnání s jinými značkami opravdu lidová. Dále: Toto boilies nabízí hodně zajímavou esenci, která ve vodním prostředí vytváří silnou pachovou stopu. Tohohle si všimne každý kapr.

Další silnou stránkou tohoto boilies je jeho barva. Jistě jste si všimli, že kuličky jsou bílé. Proč? Protože právě bílá jde vidět na téměř jakémkoliv povrchu. Ať už budete chytat na zabláceném nebo zaneseném dně, anebo tam, kde roste vodní vegetace, je to jedno! Tyhle kuličky jdou vidět všude! Super! A je třeba si uvědomit, že kapři velmi dobře vidí kontrastní věci – tedy světlé předměty na tmavém podkladu. Myslete na to!

Jak s tímto boilies chytat? Nejlepší je k nastraženému boilies pod háčkem přidat i PVA punčochu s namletým bílým boilies KAPRPRO Hnijící červ – kuličky rozemelte například s pomocí krushe. Proč tento postup? Po rozpuštění PVA punčochy se na dně utvoří luxusní bílé místo, které nepůjde přehlédnout, ve kterém budou ležet naše nastražené kuličky. Tohle perfektně funguje! Určitě vyzkoušejte!

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO.cz za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: KAPRPRO

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

2 KOMENTÁŘE

 1. Dobrý den, nakoupil jsem hnijící červ a musim uznat šlapalo nádherně. Chytám jen svazové vody a kapři 78,87 za víkend mně udělali velkou radost. Děkuji za vaše kuličky. Jirka

  • Dobrý den, Jiří,

   krásné ryby! Upřímně a srdečně gratulujeme! Vyřídíme lidem z KAPRPRO, že jim jejich kuličky chválíte!

   Moc děkujeme, že jste si dal práci s tím, napsat pozitivní recenzi. Jsme rádi, že můžete chytat krásné ryby za pár korun!

   Krásný den!

   Redakce InRybar.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -