skingbranding-banner

Rybář Bohumil Kuna zase nakládá: „Jste ovce! V boilies Peperin od LK Baits není holubí trus!“ Jaký má důkaz?


Známý rybář Bohumil Kuna patří k velkým kritikům boilies Peperin, které se vyrábí v „dílně“ firmy LK Baits. Rybářovi dlouhou dobu vadilo, že v boilies měl být obsažen holubí trus. Teď je známý verdikt: Peperin neobsahuje holubí trus, v kuličkách jsou ale látky, které navazují podobný reflex. Bohumil Kuna firmu LK Baits teď kritizuje za to, že v reklamním plakátu uváděla, že kuličky obsahují holubí trus. Přesto! Na stranu LK Baits se staví obrovská část rybářů, a někteří účinnost Peperinu rovněž předvádí na videích…

Rybář Bohumil Kuna čte z dopisu České inspekce životního prostředí: „Byla prověřena výroba produktové řady LK Baits Peperin, na kterou ve svém podnětu upozorňujete. Fyzickou kontrolou provozu a předložené dokumentace byla zjištěna výroba nástrah tzv. na háček. Ve složení produktu boilies Peperin není obsažen holubí trus, ale pouze látky, které dle vyjádření výrobce navazují u ryb podobný reflex.“

Vše je pak v dokumentu dále vysvětleno: „Rozhodli jsme se do našich nástrah a návnad nepoužívat přímo holubí trus. Rozhodli jsme se uměle extrahovat důležité ingredience z trusu a laboratorně připravit esence na základě rozboru trusu. Rovněž guáno není do nástrah používáno, dávkován je pouze extrakt.“

„Všichni kdo jste jako ovce koupili za 490 až 500 něco korun Peperin s tím, že je tam zázrak z holubího trusu a guána, nic takového tam není! Jsou tam normálně esence!“ říká Bohumil Kuna.

I když firma LK Baits zažívá okolo boilies Peperin kritiku, na druhou stranu se najde celá řada rybářů, kteří si tyto kuličky oblíbili a chytají na ně velké kapry. Třeba rybář, který na YouTube vystupuje pod přezdívkou CarpHunter Fox.

A samotná firma LK Baits už v minulosti hlásila, že nestíhá boilies Peperin vyrábět. Firma v minulosti uvedla: „Rádi bychom vám chtěli poděkovat za vaše nákupy, a také obrovské množství úlovků a zpráv, které nám zasíláte. Produkce LK Baits vyrábí na plné obrátky, ale protože jsme v Čechách – a tady se úspěch neodpouští – zabýváme se neustále kontrolními orgány, které na nás opakovaně někdo posílá, musíme vám oznámit, že některé produkty (které díky vašemu zájmu nejsme schopni držet v dostatečném množství) můžou znovu “vypadnout” ze skladu, jako se to stalo u Peperinu a Spice Shrimp a doba odeslání se může trochu prodloužit.“

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: LK Baits

Nové články v rubrice

VIDEO: Obrovský okoun versus malá štika! Zaútočí pruhovaný predátor na budoucí „královnu“?

admin | přečteno: 1209x | 22.01.2021 | Žádné komentáře

Okouni patří k velmi oblíbeným rybím druhům, na které má spadeno …

Kriminalisté vyslýchali zaměstnance z chemičky DEZA a prohlíželi jim mobily! Proč?

admin | přečteno: 4373x | 22.01.2021 | 3 komentáře

Už od loňského podzimu se snaží vsetínští kriminalisté zjistit, kdo …

Rybáři poslali už přes 20 000 korun! Odstartovala sbírka na „plovoucí vozíček“ pro rybáře

admin | přečteno: 3799x | 21.01.2021 | 1 komentář

Rybář Julius Nass, který spustil projekt přestavby klasického belly boatu …

Komentáře

 • Me by jen zajimalo, proc se pan Kuna pasoval do role cloveka, ktery ma pravo lidem rikat, na co maji a nemaji chytat. Ja myslim, ze si muze kazdy chytat na co chce a nemusi to hloupe komentovat.

  • Třeba i proto, aby až si chytneš kapra k jídlu a věř, že takových rybářů je hodně, si chce pochutnat na mase ryby, která nebude přežraná koulí na bázi holubích h…. a h…. netopýrů . Nevím jak by se ti líbilo, kdybych ti přinesl klobásu s vědomím, že je z prasat,která žrala jen h…. … Uvažuji!

   • 😀 viděl jste vubec nekdy prasata v chlíve? Nebo jste tento nesmysl napsal nechtene? 😀 a prosim, přečtěte si aspon ten clanek, co to opravdu obsahuje než zaae napíšete dalsi nesmysl… hezky den a at to jezdí

 • Zdravím, pan Kuna ve svém videu pronesl větu, že jeho koule vlastní výroby chytají lépe než Peperin. Chtěl bych jenom vědět, jestli si pan Kuna pořídil tolik diskutované boilie a udělal si objektivní test. Dejme tomu alespoň pět vycházek s peperin a tzv.Kuna boilie. Jak může někdo něco zatracovat nebo propagovat, aniž by si to vlastně sám odzkousel. To nechápu. Nejsem zastánce Lk Baits a ani p.Kuny. Ale proč pořád někdo něco vypouští z huby, aniž by si to sám ověřil.To je taky tedy jedna velká lež.

 • Já sám chytám na LkBaits a spokojenost a kuna se může jít vycpat…a co kachny atd… co se vyse*ou do vody? 🤣😂

 • Tak já vám nevím ale kuna je jen asi zaujatý. Když s tím přišli tak řval že tam budou h… a a teď řve že tam nejsou. To mi hlava nebere.

 • Už zase ten k…..a,ani to jméno nechci vyslovovat,co kde ten člověk dokázal,jen se ohání kolem svého revíru kde ma něco zmapování něco málo nachyta,všude nadělá jen humbuku ten do rybarskeho cejchu nepatří.

 • Oprava:rybarskeho cechu😉.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.