Domů Novinky Podvod na rybářské děti? Rodiče zaplatili za rybářský tábor! Nikdo s nimi nekomunikuje

Podvod na rybářské děti? Rodiče zaplatili za rybářský tábor! Nikdo s nimi nekomunikuje

- Reklama -

Na rybářském internetu koluje stížnost jedné maminky, která přihlásila dítě na tábor. Po zaplacení s ní ale nikdo nekomunikuje. A proto se rozhodla upozornit i další rybáře, kteří by o přihlášení dítěte na daný tábor uvažovali. Maminka rovněž vyzývá další rodiče, kteří mají s tímto táborem podobný problém, aby se všichni společně obrátili na policii. Z komentářů pod zmíněným příspěvkem vyplývá, že nebyla sama, která má podobný problém…

Jana H. ve skupině Ryby a rybáři z jižních Čech na Facebooku napsala:

„Chci se zeptat, zda je tu někdo, kdo také přihlásil své dítě na tento tábor. Samozřejmě podvod. Přišli jsme o litr a pán nekomunikuje. Jestli je nás více, anebo jsem tak hloupá jenom já. Pokud bychom se dali dohromady, bylo by fajn na něj podat trestní oznámení. Kdyžtak se mi prosím ozvěte do soukromé zprávy,“ napsala Jana H.

Problémem může být, že samotná škoda, která ženě vznikla, nepřesáhla hranici „splňující“ trestný čin. A proto chce daná maminka sehnat co nejvíce lidí, kteří by danou částku „naplnili“. Minimálně nějaké vysvětlení by mohl daný provozovatel tábora sdělit. Pokud tedy máte podobný problém, řešte ho prosím! A jestli o daném rybářském táboru uvažujete, buďte obezřetní!

Jednu pozitivní tečku tento případ přece jenom má. Problému dané maminky si všiml i vedoucí rybářského kroužku z Plané, který mamince nabídl, že její dítě ještě přiberou do jimi pořádaného soustředění pro rybářské děti. Kapacita soustředění je sice již naplněná, vedoucí ale řekl, že jednoho malého rybáře navíc určitě zvládnout. Aby neměl malý rybář úplně zkažené prázdniny! Super!

Přesto! Tento dobrý skutek by neměl nikoho ukonejšit, a celý případ by měli řešit policisté!

Zdroj: Ryby a rybáři z jižních Čech

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -