Domů Novinky Rybář brutálně zabil krásného sumce! Rybu podřízl ve vodě a nechal ji...

Rybář brutálně zabil krásného sumce! Rybu podřízl ve vodě a nechal ji vykrvácet! Rybáři žádají tvrdý trest!

- Reklama -

Na odporný čin včera upozornil jeden z rybářů na sociálních sítích. Na jednom rybářském fóru se objevila fotografie, na které je zachycen rybář, který měl údajně zabít krásného sumce. Rybu prý podřízl ve vodě a nechal ji vykrvácet. Navíc, hodně velkým problémem je, že sumci jsou v současnosti hájení. Proto není divu, že rybáři na sociálních sítích volají po tvrdém trestu.

„Hledám rybáře z okolí Lovosic, kteří neznají tuto kreaturu, co tam jezdí na kole na ryby. Dostalo se ke mně nechutné video, které ani nemůžu zveřejnit. Živý sumec byl podříznut ve vodě jako prase, kde několik minut trpěl, a navíc nyní v době hájení,“ stojí na jednom rybářském fóru na sociálních sítích. Fotografie okamžitě vzbudila plamenné reakce. Rybáři volají po rychlém vyšetření případu a hodně tvrdém trestu.

A tvrdý trest je na místě! Pokud se skutečně celá situace odehrála tak, jak bylo popsáno, pak se daný člověk dopustil velmi surového činu. Někteří rybáři poukazují na to, že takový čin by se dal posoudit i jako týrání zvířete. A za to v dnešní době hrozí i vězení. Velkou otázkou je, jak celá situace dopadne, ale rozhodně by neměla být „zametena pod koberec“.

Na fotografii jde vidět hluboká řezná rána v okolí žáber. Navíc, v okolí řezné rány je pochopitelně hodně krve. Z daného obrázku to skutečně vypadá, že rybář rybu podřízl a nechal ji ve vodě vykrvácet.

Samozřejmě obrovským problémem je i to, že rybář sumce zabil v dubnu, tedy v období, kdy jsou sumci hájení. Tohle je velmi vážný přestupek vůči rybářským pravidlům, který nesmí zůstat bez potrestání. Porybní, a možná i policisté, z Lovosic by rozhodně neměli zůstat nečinní.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

1 komentář

  1. Skutečnost je taková , že by po řece nesměli plout velké lodi (tlačáky ) který smrtelně poraní i tak velkou jako je tento sumec .Ve skutečnosti to měl daný člověk nahlásit poranění takovéto ryby porybnému .Nejhorší skutečnost je taková ,když se nechá poraněná ryba ,na místě uhynout v místě kde chodí krmit kachny rodiče s dětmi .Každý ať si udělá úsudek sám .Jestli to bylo správné nebo ne .

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -