Domů Novinky Rybář Kuna se sešel s Lukášem Krásou u jednoho stolu! Vyříkali si to...

Rybář Kuna se sešel s Lukášem Krásou u jednoho stolu! Vyříkali si to jako chlapi a podali si ruce!

- Reklama -

Rybář Bohumil Kuna přijel za Lukášem Krásou, aby si jasně vyříkali situaci, která po incidentu na FOR FISHING vznikla. Celá situace se dostala do takové fáze, že internetoví anonymové vyhrožovali Lukášovi Krásovi a jeho rodině. Tohle ale Bohumil Kuna naprosto zcela jasně odsoudil. Kdekdo by mohl čekat, že rozhovor bude velmi emotivní. Opak je ale pravdou! U stolu seděli dva rozumní chlapi, kteří sice můžou mít odlišné názory, ale kteří spolu dokážou mluvit. A přesně tohle je tento případ.

„Chtěl jsem panu Krásovi za jednu věc poděkovat. Jednak: Minulý týden mi zvedl telefon, protože celá ta situace, která se seběhla na FOR FISHING, je mi lidsky nepříjemná. Můžeme mít různé názory na to či ono, ale to tam prostě nepatřilo, a kdyby se to nedostalo do světa tak, jak se to dostalo, tak jsem o tom za minutu nevěděl,“ řekl Bohumil Kuna.

Lukáš Krása následně řekl svůj pohled na věc. Kdyby si někdo myslel, že se oba rybáři budou vyhýbat těm nejpalčivějším tématům, spletl by se. Jak Lukáš Krása, tak Bohumil Kuna si vyříkali vše – od incidentu na FOR FISHING až po věci ohledně Peperinu.

„Tohle je mé poslední video na tohle téma. To, co se stalo potom, je pro mě nepřijatelné. Jak říkal Lukáš Krása – rybařina, to je to, co nás spojuje a to by měla být celá ta niť toho, co děláme,“ ukončil Bohumil Kuna video, které dělá jednu velkou, tlustou čáru za tímto incidentem…

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

31 KOMENTÁŘE

 1. Ať je to teď jak je to, Krása se ukázal co je zač a teď se jen bojí o svuj ksicht a kseft, mel driv premyslet nad nadledky…u me volem zustane a doufam, ze lidi nejste tak naivni jak u voleb…

  • To je zase jednou žvást… Ty jsi jeden z těch, kterým jde o rybaření až v poslední řadě a radši řešíš ty bulvární blbiny co? Jako by toho od smyšlené kauzy Pepperin nebylo už dost. I Kuna už toho má evidentně dost a chce za tím udělat tečku, když vidí, kam to došlo.
   Podle mě se oba zachovali správně.

  • Bohužel ty jsi přesný vzorek hloupého fanouška pana Kuny, kdyby jsi měl aspoň špetku rozumu, tak takový komentář nemůžeš napsat a jedna malá rada znova se podívej na to video a nebo si aspoň 20 krát přečti tento článek

 2. Dle mého názoru, napaden byl Kuna. On je ten kdo se stal obětí napadení a kdo se teď po nich mohl vozit. On je ten kdo vzal telefon a zavolal Krásovi a jak se říká, moudřejší ustoupí. A kolik nás je, takových jako je on. 😂🤣

  • Díky , věř že jsem toho v sobě musel hodně zlomit , než jsem ten telefon vytočil a i cesta do LK Baits nebyla lehká

   • Ve filmu zlatí úhoři říká Menšík Hrušínskému „Já celej život tvrdím, že fajnový lidi stojí za hovno. Ty jsi ten správnej hrubián“ Teď si Bohouši ukázal, že pod tou slupkou hrubiána je obrovský srdce ♥. Máš můj respekt.

   • I když co člověk-to názor-zde jste se oba dva shodli. Rybařina je klidný sport-krásný pobyt v přírodě. Oba toužíte si ho užívat-ne neustále řešit výpady nějakých pitomců proti svým osobám. Tak jako vyhrožovat B.Kunovi fyzickou likvidací,spálení jeho lodě apod. -tak p.Krásovi vyhrožovat jeho rodině-to už překračuje všechny meze. Uznávají jeden druhého-podáním ruky si to vyřešili-že ten druhý může mít jiný názor.Klobouček dolů kluci a mnoho krásných úlovků-Vám oběma přeje Bobika

  • Přesně tak, o tom mluvím nahoře s jak se hejtři hned sešli, jak vosy na med…to dou ty kapraři, mezi Vámi jsou ty nejhorší typy lidí a idiotů…já jen vláčím a muškařím a nejsem opravdu fan pana Kuny, ale stačí vidět, co tu předvádíte…tak se mějte fajn

 3. Zdravím.
  S tím že někdo tahá,nedej bůh vyhrožuje rodině souhlasím
  S oběma,ale:to co je V tomto videu je Teda síla.
  Kde je třebas ta obžaloba od LK.
  A co tak najednou že p.kuna zacouval
  Jo a u Vody se nic nezmění můžeme se tu všichni plavat
  Po zádech a slovickarit ale to je jen pohádka pro
  Malé rybáře a rybářky na Dobrou noc.
  (I když byto nemělo chybu.)
  Ale v dnešní společnosti je slušnost sprosté slovo.

  • Pokud myslíš tu první větu vážně , předám to policii. Až ti přijde obálka s pruhem , on tě ten souhlas přejde a věř tomu že už řadě lidem přišla !!

    • Pane kun.o co tak najednou snad jste nedotal strach
     Že vás LK bude žalovat.
     A tu obálku by jste měl dostat spíše vy nemyslíte 🤫

     • A za třetí když s vámi někdo souhlasí,tak má stejný názor zřejmě jak vy a LK.a nebo už vidíte konspiraci i tu na inrybář.
      A to že nejste zastánce konspirací mám takovej pocit že o tom mluvíte i v tom videu.
      Více číst,a méně si domýšlet!

     • Ty jsi další z těch, co by chtěl, aby ta kauza pokračovala viď? Běž si radši nahodit…
      Sice nejsem Kuna a mluvit za něj nemůžu, ale z těch tvejch žvejků je občas fakt těžký pochopit, co se snažíš říct. Tak nepovažuj za vítězství, kdžy se s tebou někdo přestane bavit, protože to je příšerná ztráta času, snažit se po tobě něco přelouskat…

 4. Pan Kuna je jen prizivnik a parazit na druhych a proto aby byl sledovany udela vse .Nema rad kdyz mu nekdo oponuje a kritizuje a kritiku hned maze viz komentare na jeho kanalu.To ze zasel az tak daleko a prestrelil a honem podavat si ruce s Lukasem Krasou vubec nic neznamena to je jen na oko.Dal se bude hrabat do veci o kterych nic nevi a bude delat ze sebe …

  • Aby bylo jasno , mé kanály na YT a FB není žádný MRK.cz nebo ring volný . Bude tam jen to co já chci a kdo to nechápe,tak ho v lepším případě smažu v horším zablokuji a pokud poruší zákony , tak to jde i s jeho IP adresou na policii . O tom NEHODLÁM DISKUTOVAT . Tak to prostě bude .

 5. Urážky krmení LK (peperin)
  Proč?každý má právo vyrábět co chce a za kolik chce.
  Drahé tak to nemá kupovat.
  Jak zaznělo ve videu Decatlon toho vyrábí tuny.
  Proto maloobchodní cena to je asi jasný.
  LK nemůže konkurovat.
  Ale pan Krása se dal do boje a dělá něco čemu věří proč ne.
  Kdo z Vás investoval milióny na vývoj a výrobu?
  Kdo z Vás obetoval rodinu a jiné?
  Pan Krása a teď se mu to prostě oplaci.
  Já osobně nemám nic proti nikomu.
  BK je fajn chlap.
  Ale aby jste pořád napadly LK to nechápu.
  Jeho výrobky jsou přiměřené ceně nechceš?Nekupuj.
  To je jako v krámu chceš lepší jídlo zaplatíš.
  Ne než hnus za levno.
  RESPEKT jak LK tak BK.
  A hejteri na sociálních sítích jste ubohá spodina a ostuda.
  Petrův Zdar kamarádi rybáři….

 6. To uz rozum nebere co ty rybari resi kunasi to vymlaskal s krasou a je klid a tak yto ma bejt tohle zadnej komentar nepotrebuje

 7. Nevím proč vsichni žasnou nad nevhodným chovanim Krasy a mu podobnych . Na M..u se chovají pod různými přezdivkami jak ho..da a tady ze sebe dělají svaté . Jen komedie pro kupujici .
  Klobouk dolů před panem Kunou . Je frajer , že dokáže komunikovat z lidma kteří si to nezaslouží.

  • je třeba komunikovat i když na věci máme jiný pohled . Každopádně vyhrožovat se nesmí a proto jsem se sešel s panem Krásou a děkuji mu za to . Samo sebou se najdou konspirátoři a jiní pitomci ale to je jedno . Důležité bylo říci co tam zaznělo . Mně může vyhrožovat kdo chce mám pro strach uděláno a mám technické a jiné prostředky jak útočníky přivést k rozumu .

 8. Kuna si neobhájil u Krásy to ,co o něm a jeho produktech schovaný za kamerou celou dobu natáčel.Takže tváří v tvář měl plné kalhoty,škoda myslel jsem si ,že se nebojí říct do oči „tvůj produkt je na ho..o a tahá z rybáři jen nechutné penize,to je můj názor“.

  A Krása …že se náhodně potkali na WC…😊tomu přece nikdo nemůže uvěřit… Skoro všechny pelety v čr jsou vyráběné u Krásy ve výrobně ,jen se přebaluje, takže chápu že většina zainteresovaných lidí Krásu podrží a bude za ním stát.Potesilo mě,že Krása řekl Bohoušovi do očí co mu vadí a byl ochotný se s ním konfrontovat se o svých produktech .

  • Ty dva se sešli hlavně proto, aby celou tu vyhrocenou situaci urovnali, podle toho se Kuna zařídil a přizpůsobil tomu svůj projev.
   A náhody se dějou Jardo. To že se sešli náhodou je uvěřitelnější než nějaké hloupé konspirace typu „Krása ten útok zosnoval“ (kdyby jo, tak proč by se tam potom osobně ukazoval?).
   Ale taky názor.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -