skingbranding-banner

Rybář zase nakládá kaprařům: „Strčte si ty drahé koule do pr…!“ Na Labi „drtí“ velké kapry na levné boilies z DECATHLON


Rybář, který nedávno zkritizoval ve svém videu známého výrobce boilies, je tady s novými videi. Tentokrát se rozhodl, že natočí video o tom, jak funguje nebo nefunguje velice levné boilies z DECATHLON. Právě tato nástraha je předmětem vzrušených diskuzí, a to především kvůli její opravdu nízké ceně. Hodně rybářů o boilies ze zmíněného obchodního řetězce mluví velice negativně. Skutečnost je ale jiná! Jaký měl rybář na Labi výsledek? Podívejte se sami!

„Pracuji v oddělení rybolovu v Decathlonu, a hrozně moc Vám děkuji za tohle video. Jste borec! Konečně někdo nestranný řekl do světa, že boilies z Decathlonu není žádná sr… jen kvůli ceně. Nevěřil byste, s kolika negativními reakcemi se v práci setkávám od takových těch „rybářů“, kteří přijdou v oblečení od těch – jak oni říkají – lepších značek, a pomalu plivou na zboží – snad kvůli závisti. Děkuji Vám,“ napsal zajímavý komentář Tomáš Končický pod jedním videem, které se zabývá testováním boilies z DECATHLON.

Rybář na svém kanále vydal celkově 2 videa – jedno kratší jako ochutnávku, a potom jedno dlouhé, hodinové. Obě dvě si můžete prohlédnout. Rybář se rozhodl, že boilies vyzkouší na řece Labi, tedy na poměrně těžké vodě, která danou nástrahu pořádně prověří. Rybář chytal na příchutě jahoda a monster krab. Pokud si chcete toto boilies prohlédnout, pak se mrkněte ZDE. A konečný výsledek lovu rozhodně nebyl špatný! Však se sami podívejte…

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

Nové články v rubrice

Zdolávání obrovského sumce: Monstrum! Sumec o délce 254 centimetrů! 

admin | přečteno: 56x | 17.01.2019 | Žádné komentáře

Napadlo vás někdy, jaké to musí být zdolávat obrovského sumce, …

Jak útočí okouni na nástrahu? Mrkněte na chování pruhované „smečky”

admin | přečteno: 298x | 16.01.2019 | Žádné komentáře

Okouny nejde nemilovat! Tihle nádherní pruhatci patří k nejkrásnějším rybím druhům …

Útok obrovské štiky na menší štiku: Moment, ze kterého se tají dech! 

admin | přečteno: 433x | 14.01.2019 | Žádné komentáře

Štika nemá slitování! Je to velmi teritoriální predátor, který si …

Komentáře

  • Prosím Vás proč degradujete Váš web tímto tr…

  • To je dobrej retard, ale klobout ma fesnej.

  • Labe a poměrně těžká voda? Jako vtip dobrý

  • Sakra každý ať si chytá na co chce ale na jahodu od Decathlonu taky nedám dopustit jezdí to na ní tak proč bych na ni neměl chytat jste jak malé děti a Labe? Lehká voda to není asi záleží na lokalitě nehaním žádnou firmu ani žádné nástrahy prostě ať chytám nacokoli jsem spokojenej tak lovu zdar

  • Konečně to někdo vzal za správný konec a říká tam věci které jsou pravda

  • Konečně někdo ukazuje, jací někteří kapraři z naší sorty umějí být. Jsem stejnýho názoru a je mi z kaprařů opravdu někdy až špatně. Každý se hned tváří, jak buhvíco není a pak člověk najednou zjistí, že se chytají známé ryby obývající dříve svazovky, jsou najednou na soukromých vodách, u vody je nepořádek od bivaků, všude je nasr…, nedejbože, kdyby si osnesl člověk jednu rybu k večeři, tak sklidí céres, chytají na odpadávací olova a nechávají tak za týdení výpravu doslova kilogramy toxického olova. To samé se dá říci o firmách na výrobu boilees. Rozlousknu kuličku z docela drahého pytlíku a výsledek? Lepší bych uválel za pětinu ceny. Výmluva typu zdravá rybí výživa, vyvážená strava a podobný kecy není nijak doložená. Jinak Decatlon je super věc, i s 4mm halibutkama jsem nanejvýš spokojen. Konkurují firmám s diametrálně odlišnou cenou.

  • Ten pupkáč má v něčem pravdu, o tom potom, jeho projev patří do V. cenový, k věci, koule z DECATHLONu nezatracuju, ale na nějakým anglickým fóru je taky probírali, a dělali pokus, že nasypali dvě hromádky, jednu z nějakejch znackovejch kouli, druhou z DECATHLONu, ty první byly ráno totálně vyzrany, druhý zůstaly a místě. Tak čert ví, asi když je na výběr a záleží i na lokalitě, třeba pupkáč jezdí na Labi, kde ještě nejsou vybiravy.:-))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.