DomůNovinkyRybáři vysadili do svazového revíru trofejní kapry! Ryby vážily od 6 do...

Rybáři vysadili do svazového revíru trofejní kapry! Ryby vážily od 6 do 12 kilogramů

- Reklama -

Kolínští rybáři se můžou pochlubit nádhernou násadou! Do svazového revíru Labe 24A vysadili trofejní šupináče. Ryby vážily od 6 do 12 kilogramů, což je pořádně nezvyklý váhový průměr nové násady. Rybáři takovýchto ryb vysadili více jak 25. S vysazením trofejních kaprů do svazového revíru pomohli i rybáři, kteří na revíru chytali. Ti s pomocí podložek pustili kapry do nového revíru. Kolínští rybáři věří, že nová násada udělá rybářům velkou radost.

I kolínské revíry si zaslouží trofejní ryby. Jsme rádi, že se nám podařilo po mnoha letech získat nádherné kapry a do našich společných vod vysadit. Do kolínského revíru LABE 24A, č. 411056 jsme tento víkend vysadili přes 25 kusů kapra o váze 6 – 12 kg, forma šupinatá. Ryba byla vysazena nad rámec již splněného zarybňovacího plánu kaprem.

Ryba byla získána z registrovaného chovu, ve skvělém zdravotním stavu a plné kondici. Ryby byly vysazeny do části revíru pískovny Sandberk, která je propojena do hlavního toku řeky Labe. Všechny vysazené kusy převyšovaly horní míru K65, která pro kolínské revíry platí. U každé ryby byla provedena fotodokumentace.

Vysazení těchto ryb bylo ukázkou spolupráce. Po příjezdu na pískovnu se k nám přihlásili zde lovící rybáři, vzali podložky a šli na pomoc při vykládce a následném vypuštění ryb.  Z řad rybářů tímto děkujeme panu Petrovi Mařenovi, Lukášovi Vaníčkovi, Petrovi Hroudovi a Jiřímu Královi. Věříme, že během následujících let se s těmito rybami potkáte a udělají vám radost.

Zdroj: rybarikolin.cz

Redakce InRybar.cz

Foto: rybarikolin.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -