skingbranding-banner

Rybaření s Jakubem Vágnerem za 15 000 korun na 24 hodin: O akci je obrovský zájem!


Známý rybář Jakub Vágner bude mít pořádně nabitý rok 2019! Kromě rybářského táboru Katlováček, který se bude konat na jeho jezeře Katlov, a o který je tradičně obrovský zájem, bude na jeho druhém rybníku Pohan pořádat i „rybaření s veřejností“. Rybaření s Jakubem Vágnerem bude rozděleno na dvě akce – na Rybaření s Jakubem Vágnerem a na Rybářskou školičku pro rodiče s dětmi. První akce bude trvat 24 hodin a stojí 15 000 korun, druhá akce trvá 10 hodin a stojí 6000 korun.

Akce Rybaření s Jakubem Vágnerem bude zaměřena na ukázku a vyzkoušení si nejrůznějších technik lovu sumců. Rybařit se bude na rybníku Pohan, který je pro lov vousatých predátorů určen především, a ve kterém žijí opravdu obrovští sumci. Tato akce trvá 24 hodin a Jakub Vágner bude průvodcovat tříčlennou skupinu rybářů. Rybařit se bude celý den a noc.

Tato akce zaměřená především na lov sumců stojí 15 000 korun. Cena zahrnuje pochopitelně průvodcování Jakuba Vágnera a dalšího průvodce. V ceně akce je promítnuta i cena povolenky pro chytání sumců na rybníku Pohan nebo služby kameramana a fotografa. Dále pak cena ještě pokrývá zapůjčení nejrůznějšího vybavení nebo obstarání nástražních ryb.

Druhá akce, která se jmenuje Rybářská školička pro rodiče s dětmi, trvá 10 hodin a stojí 6000 korun. Kapacita je omezena na 6 dospělých a 12 dětí. I tato akce se bude odehrávat na rybníku Pohan, cílenými rybami budou kapři, amuři, ale i již zmínění sumci. Cena zahrnuje průvodcovské služby Jakuba Vágnera a dalšího průvodce nebo zapůjčení rybářského vybavení.

O obě akce je mezi rybářskou veřejností obrovský zájem! Mnoho rybářů si chce splnit sen a zarybařit si se světově uznávaným rybářem Jakubem Vágnerem. Otázkou je, jak dlouho budou vouchery na zmíněné akce dostupné…

Detailní informace o akcích Jakuba Vágnera naleznete ZDE

 

Rybářský tábor Katlováček: Týdenní pobyt za 11 999 korun. Vyprodáno!

Na jezeře Katlov, které je spjato s Jakubem Vágnerem, se bude i v roce 2019 konat oblíbený rybářský tábor Katlováček. A i přesto, že cena se oproti předešlým ročníkům zvýšila, na zájmu veřejnosti to nic nezměnilo. Všechny turnusy byly během chvíle zcela vyprodány! Týdenní turnus vyjde na 11 999 korun.

Rybářský tábor Katlováček se bude konat od 7. července do 3. srpna vždy v týdenních turnusech. První tři turnusy jsou určeny pro děti ve věku od 7 do 11 let, poslední turnus je určen pro rybářskou mládež od 12 do 18 let. Rybářský tábor má mezi dětmi obrovskou popularitu, i proto je další ročník zcela vyprodán!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: katlov.com

Nové články v rubrice

Předseda rybářů varuje: Rybáři teď nesmí bivakovat! Může za bivakování porybný zadržet povolenku?

admin | přečteno: 5509x | 28.10.2020 | 6 komentářů

Situace ohledně koronavirové pandemie se v České republice nevyvíjí dobře. Nakažených …

Podzimní nasazování vrcholí! Rybáři do svazovek pustili tisíce candátů! A taky tuny kaprů

admin | přečteno: 2828x | 27.10.2020 | 2 komentáře

Podzimní část rybářské sezóny je v plném proudu. A kromě toho, …

Známý rybář Bohumil Kuna má koronavirus! Skončila mu rybářská sezóna?

admin | přečteno: 2247x | 26.10.2020 | 21 komentářů

Situace ohledně koronavirové pandemie není v České republice vůbec příznivá. Nakažených …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.