Domů Novinky Rybářské zprávy: „Nepytlačil jsem!“ bránil se muž. Usvědčilo ho ale rybářské vybavení

Rybářské zprávy: „Nepytlačil jsem!“ bránil se muž. Usvědčilo ho ale rybářské vybavení

- Reklama -

Ne moc přesvědčivého pytláka chytili policisté na Ostravsku. Hasiči na Pastvinské přehradě bojovali s ropnou skvrnou. Povodí Moravy odvezlo z Brněnské přehrady neuvěřitelných 100 tun odpadu. Prahu trápila silně znečištěná voda a v řece Dřevnici na Zlínsku se objevila bílá voda. Přinášíme vám 5 nejzajímavějších zpráv ze světa rybařiny, které by vám rozhodně neměly uniknout.

 

Policisté na Ostravsku chytili pytláka: Dva muži se dostali přes plot do rybářského areálu, kde začali nelegálně lovit ryby. Jejich nekalého úmyslu si ale všiml muž, který přivolal městské policisty. Strážníci se pokusili pytláckou dvojici zadržet, jeden pachatel ale úspěšně uprchl. Druhého muže policisté zadrželi. Ten se ale začal bránit – podle jeho výpovědi ryby nechytal a druhého muže vůbec neznal. Jenže k jeho smůle policisté u něj našli rybářské vybavení. Z důvodu podezření z trestného činu muže následně převzala státní policie.

Zdroj: denik.cz

 

Hasiči bojovali s nebezpečnými látkami v přehradě: Do Pastvinské přehrady v okrese Ústí nad Orlicí utekly ropné látky. Nebezpečná tekutina zasáhla plochu o délce 50 metrů a šířce 10 metrů. Skvrnu museli zlikvidovat Žamberští hasiči s pomocí norných stěn. Podle hasičů ale nešlo o vážné ohrožení. Po viníkovi havárie pátrá policie.

Zdroj: denik.cz

 

100 tun odpadu. Vodohospodáři čistili Brněnskou přehradu: Těžká technika byla k vidění u hráze Brněnské přehrady. Vodohospodáři totiž odklízeli obrovské množství odpadu. Celkově se jedná až o 100 tun naplavenin a odpadu. Pracovníci Povodí Moravy tak naplnili neuvěřitelných 20 nákladních aut. Znepokojující je, že nečistot je třikrát více než v předchozím roce.

Zdroj: denik.cz

 

Silně znečištěná voda v Praze: Havárii první kategorie musely vyhlásit Pražské vodovody a kanalizace. Důvodem je, že Ústřední čistírna odpadních vod na Císařském ostrově nebyla schopna přečistit přitékající vodu. Čističkou totiž protékala velice znečištěná voda – míra znečištění byla nejvyšší za posledních 6 let. Možným viníkem může být nějaký zemědělec, anebo továrna.

Zdroj: novinky.cz

 

Znečištěná řeka ve Zlíně: Do zlínské řeky Dřevnice vytékala neznámá bílá látka. Bílá látka vytékala z kanalizace. Na místo dorazili i hasiči. Měření na místě vytékání bílé látky ale nezjistily žádné nebezpečné látky. Řeka a život v ní tak nebyl v ohrožení. Situaci řeší i policie.

Zdroj: denik.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -