DomůNovinkySBÍRKA: Rybáři se skládají na invalidní vozík pro malou rybářku. Přidejte se...

SBÍRKA: Rybáři se skládají na invalidní vozík pro malou rybářku. Přidejte se prosím!

- Reklama -

O Nelince Möllerové jsme v minulosti již psali. Tato malá rybářka trpí nevyléčitelnou nemocí svalů. Invalidní vozík je proto pro ni velmi důležitým a nepostradatelným pomocníkem. Jenže její starý vozík už dosluhuje, a je zapotřebí koupit nový. Středočeský ÚS se rozhodl uspořádat sbírku na pomoc této malé rybářce, která je členkou MO Bělá pod Bezdězem. A rybáři se tak začali skládat na úplně nový invalidní vozík.

„Na výboru SÚS jsme se rozhodli, že uspořádáme veřejnou sbírku mezi našimi místními organizacemi a jednotlivými rybáři. Akci jsme nazvali „Kočár pro Nelinku“ a v tuto chvíli je zřízený transparentní účet,“ říká předseda Středočeského ÚS Dušan Hýbner.

„Jako předseda SÚS mám k vám prosbu: Pojďme společně ukázat, že tuto výzvu zvládneme a peníze dokážeme dát dohromady. Vždyť v našem územním svazu je tolik členů, že by stačilo, aby každý věnoval 10 korun, a vozík v pohodě zakoupíme a ještě zbude,“ dodává předseda Hýbner.

rybarka nelinka

Nový invalidní vozík stojí 254 600 včetně DPH. Sbírka poběží až do té doby, dokud se daná částka nevybere celá. Rybáři doufají, že se jim částku podaří vybrat do Vánoc, aby mohli tohoto nepostradatelného pomocníka Nelince předat pod vánočním stromečkem.

Zkuste na svém účtu najít „přebytečnou“ stokorunu a poslat ji na podporu této malé rybářky.

Číslo transparentního účtu u Komerční banky je 115-5243730297/0100

Kompletní informace o sbírce naleznete ZDE.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -