DomůNovinkyWCC 2017: Obrovská gratulace! Karel Nikl bere bronzové medaile! Další Češi na...

WCC 2017: Obrovská gratulace! Karel Nikl bere bronzové medaile! Další Češi na pátém místě!

- Reklama -

Fantastické představení! Poslední noc na magickém Lac de Madine nabídlo úchvatnou podívanou. Karel Nikl a jeho tým sice ještě včera vedli, ale proti obhajobě jejich titulu z minulého roku byl legendární Tim Paisley z Anglie. Stříbro berou Němci. Ale netřeba smutnit! Karel Nikl, Jan Dadák a Jakub Kumsta berou fantastický bronz! Klukům posíláme obrovskou gratulaci! Další fantastickou zprávou je, že na luxusním pátém místě se umístil druhý český mančaft. Paráda!

Včerejší průběžné výsledky dávaly Karlovi Niklovi a spol. obrovskou naději na obhajobu tolik cenného titulu. Jenže! Poslední noc na jezeře Lac de Madine se náramně povedlo i soupeřům českého mančaftu. Naprosto skvěle zachytal legendární Tim Paisley a jeho kolegové z Anglie, kteří pochytali hned dva prvotřídní kapry o váze 25 a 25,5 kilogramů. Tohle rozhodlo! A tak zcela zaslouženě na tomto nádherném závodě triumfují! Na stříbrné pozici pak končí tým z Německa.

Netřeba vůbec smutnit! Karel Nikl, Jan Dadák a Jakub Kumsta z legendárního Lac de Madine vydolovali velmi cenné bronzové medaile. Kluci se porvali s těžkými podmínkami a nakonec dokázali z tohoto nádherného jezera dostat 3 parádní ryby. Klukům posíláme opravdu obrovskou gratulaci! RESPEKT!

Další výbornou zprávou je i to, že druhý český tým ve složení Tomáš Slavík, Petr Korbička a Michal Savruk berou po fantastické noci nádherné 5. místo! Kluci sice na bednu nedosáhli, ale jsou vítězové jejich sektoru! Skvělý výkon! Také gratulujeme!

Je perfektní, že na tomto těžkém závodě skončily hned 2 české mančafty v TOP 5. Všichni pánové předvedli příkladnou reprezentaci a za jejich výkony opravdu velký klobouk dolů!

 

TOP 5: Konečné pořadí WCC 2017

1) Tim Paisley-Lee Jackson-Benji Petutshnig-Fisherlauser – 25,5 – 25 – 21,7 kilogramů (celkem 72,2 kilogramů)

2) Sebastian Brandau-Florian Halder-Emir Lezic – 24,3 – 23,8 – 21,3 kilogramů (celkem 69,4 kilogramů)

3) Karel Nikl-Jan Dadák-Jakub Kumsta – 23,2 – 22,9 – 20 kilogramů (celkem 66,1 kilogramů)

4) Richard Van Leeuwn-Dennis Nijland-Peter Borninkhof – 23 – 20,2 – 18 kilogramů (celkem 61,2 kilogramů)

5) Tomáš Slavík-Petr Korbička-Michal Savruk – 20 – 19,5 – 18,4 kilogramů (celkem 57,9 kilogramů)

 

GRATULUJEME!!!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -