Domů Novinky ŠÍLENOST! Rybář zdolával sumce. Zaútočil na něj větší sumec!

ŠÍLENOST! Rybář zdolával sumce. Zaútočil na něj větší sumec!

- Reklama -

Sumci jsou nevyzpytatelní dravci. O těchto „vousatých bestiích“ se už celé rybářské generace traduje, na co jsou, anebo nejsou schopni zaútočit. Častokrát v rybářských vyprávěních narazíte na to, že sumec spořádal kachnu nebo nějakého vodního savce. Něco pravdy na tom může být! A to i vzhledem k tomu, že sumci se nebojí zaútočit na podobně velkou rybu. Důkazem je toto video, na kterém je zachycen útok sumce na sumce, kterého zdolává rybář.   

Vše začíná nenápadně: Rybář sedí v nafukovacím „křesílku“ na hladině a nahodí umělou nástrahu kousek před sebe. Fakt kousek! Nejprve se nic neděje, ale pak to přijde! Záběr! Po chvíli je jasné, že rybář dokázal přelstít sumce. Ale co to? Rázem se u zdolávaného dravce objeví jiný stín. Další sumec! A najedou prásk! Druhý dravec se regulérně zakousl do zdolávaného „příbuzného“.

Sumci prostě nepřestanou udivovat. Jsou to nevyzpytatelní dravci, kteří vždycky překvapí. Už když si člověk myslí, že o nich ví všechno, rázem přijde něco, co ho zaskočí. A možná i proto se za nimi rok co rok vydává obrovská spousta rybářů. Sumce prostě nejde nemilovat!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -