Domů Akční nabídka TOTÁLNÍ VÝPRODEJ: Špičkové kaprové vlasce za pár korun! 1750 metrů stojí jen...

TOTÁLNÍ VÝPRODEJ: Špičkové kaprové vlasce za pár korun! 1750 metrů stojí jen dvě stovky!

- Reklama -

Taky se chystáte vyměnit nový kaprový vlasec za ten starý? Počkejte! Nejprve se podívejte na zlevněné kaprové vlasce na rybářském e-shopu PARYS. Právě tady naleznete vlasce na kapry, které nabízí perfektní vlastnosti, ale které jsou zároveň dostupné za opravdu libové ceny. Nakupujte levně! Nakupujte chytře! K dostání je hned několik zajímavých vlasců od renomovaných firem. Vyberte si ten, který vám bude nejvíce vyhovovat…

 

Vlasec na kapry Giants Fishing Carp Master Camo Green

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Náš nejoblíbenější vlasec na kapry, který nese českou značku Giants Fishing. Jedná se o perfektní vlákno, které je vyrobeno z moderních materiálů a s pomocí těch nejmodernějších JAPONSKÝCH technologií. Díky tomu tento vlasec na kapry od Giants FIshing nabízí TOP vlastnosti – především pak obrovskou nosnost, a také vysokou odolnost. Dalším plusem je, že tento vlasec nemá téměř žádnou paměť, takže se na něm nevytváří nepříjemné obloučky, které vadí při nahazování nebo vyvážení.

A ještě něco: Tento vlasec na kapry je dodáván v luxusním maskáčovém zbarvení – díky tomu nejde vlasec vidět na jakémkoliv dně, takže ani velký a zkušený kapr nerozpozná zradu. Super! Vlasec je k dostání v délce 1200 metrů a 4 průměrech – 0,22 mm, 0,25 mm, 0,28 mm a 0,30 mm.

 

Vlasec na kapry Sufix Tritanium Neon

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Cenový hit! Tento perfektní vlasec na kapry od renomované společnosti Sufix je k dostání za fakt luxusní peníze! I díky tomu, že je tento vlasec na kapry dodáván v rozměrných cívkách, je jeho cena opravdu nízká. Přitom se jedná o perfektní vlasec na kapry – je pevný, má vysokou nosnost v uzlu, a rovněž je oděruvzdorný. Jedná se o perfektní vlákno na kapry!

Na rybářském e-shopu PARYS je tento vlasec k dostání ve dvou provedeních. V průměru 0,28 mm a délce 1750 metrů, anebo v průměru 0,30 mm a délce 1520 metrů. Tak jaký si vyberete?

 

Vlasec na kapry Prologic Interceptor Mimicry Jungle

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Velmi populární vlasec na kapry u zkušených kaprařů. Proč? Tak například: Díky speciální povrchové úpravě a použití nejmodernějších materiálů má tento vlasec nádherně jemný povrch, který minimalizuje tření. Díky tomu jsou náhozy mnohem delší. Další velkou předností tohoto vlákna je jeho minimální průtažnost. Takže rybář je tak schopen zaseknout kapra i na velkou vzdálenost. A v neposlední řadě: Vlasec má minimální paměť, takže se na něm nevytváří nepříjemné obloučky.

Jak už název vlasce napovídá, tak toto vlákno má zajímavé kamuflážní zbarvení. Díky tomu nejde vlasec vidět na (téměř) jakémkoliv povrchu. Tudíž ani zkušený a opatrný kapr nerozpozná zradu. Tohle může být ten klíč k úspěchu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -