Domů Novinky Strážníci chytili teprve sedmiletého pytláka! S ulovenými rybami házel o zem! Případem se...

Strážníci chytili teprve sedmiletého pytláka! S ulovenými rybami házel o zem! Případem se bude zabývat sociálka

- Reklama -

Malého pytláka chytili městští policisté z Českých Budějovic. Po jeho dopadení zjistili, že malému pytlákovi je teprve 7 let. Na rybářského raubíře upozornila městské policisty z Českých Budějovic náhodná kolemjdoucí, která si všimla, že malý kluk s ulovenými rybami nešetrně hází o zem. Strážníci kluka dopadli, ten se před nimi snažil rybářské vybavení schovat. Případem se bude zaobírat sociálka.   

Malý pytlák si pro své rybaření vyhlídl nádherné Vrbenské rybníky, které leží nedaleko Českých Budějovic. Kluka chytili konkrétně na Mladohaklovském rybníce. Upřímně, pro jeho chování má pochopení asi nejeden rybář – kdekdo tak začínal. Přesto, klučina by měl dostat „za vyučenou“ za to, jak se k rybám choval. Podle kolemjdoucí s nimi házel o břeh, proto zavolala městskou hlídku.

„Podle náhodné svědkyně, která pak volala na naši linku 156, skutečně několik ryb chytil. S chycenými rybami měl však házet o zem a poté je hodil zpět do rybníka. Zda ryby přežily, se zjistit nepodařilo,“ řekla Českobudějovickému deníku mluvčí tamních strážníků Věra Školková.

Přivolaní strážníci u Mladohaklovského rybníka chytili kluka v mokrém oblečení, který v ruce držel rybářský prut a tašku. V momentě, kdy si jich malý pytlák všiml, snažil se věci ukrýt v rákosí. Marně! Klučina odmítl strážníkům říct, jak se jmenuje, nakonec od něj alespoň zjistili adresu. Městští policisté kluka odvezli domů a předali jej 25leté matce.

Chování malého pytláka, ale i chování jeho matky, bude řešit oddělení sociálně právní ochrany dětí českobudějovického magistrátu.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

2 KOMENTÁŘE

  1. Och jak jsou ti paní policisté hodní, že ho hned na místě nezastřelili. Co naší členové zombie, kteří sedí u vody a ryby koupou ze židličky, až do vody popř. se je snaží hodit 2cm do vody na kámen aby ryba odplavala.??!! Bože a to nemluvím o tom že klučina neměl určitě vlhké ruce a 5m podložku!!!! Víc takových článku a děti se na ryby vy…. úplně. Hezký den

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -