DomůNovinkyTo je ono! Nádherná zdolávačka divokého sumce! Existuje něco krásnějšího?

To je ono! Nádherná zdolávačka divokého sumce! Existuje něco krásnějšího?

- Reklama -

Sumci jsou právem považování za krále našich vod. Obrovští dravci, kteří dokážou spořádat téměř jakoukoliv kořist, kterou si vyhlídnou. I vodní ptáci nebo kapitální ryby se před těmito monstry musejí mít na pozoru. Sumci jsou prostě úžasní dravci! A o to větší zážitek je mít sumce na prutu. Souboj s agresivní rybou, která svou délkou a váhou kolikrát „dohání“ samotného rybáře, je nezapomenutelným momentem…

A nemusí jít pouze o zdolávání skutečně trofejního sumce, který přesahuje nějakou magickou hranici. Ne! I „menší“ ryby dokážou vlít do žil ten opojný pocit vzrušení. Tohle je ten pravý rybářský adrenalin! Chceme vám ukázat naše oblíbené video, na kterém rybář zaznamenal jak záběr, tak i zdolávání krásného sumce. Super podívaná (až na ten gaf!)

Co na tomto videu máme tak rádi! Tu syrovou atmosféru! Ten nádherný kopanec do prutu, který ho ohne do krásného oblouku. Je tam! A pak přijde další fáze – prut se pod náporem sumčí síly ohýbá jako namožená záda, brzda navijáku kvičí jako malé selátko. Sumec bojuje, nechce se vzdát! Nádherný moment.

Nakonec se rybářovi podaří nádhernou rybu dostat ke břehu. Sumec se líně válí v zaplavené vegetaci a těžce oddychuje. Tohle byl souboj, za který si dravec zaslouží svobodu. Tak plav a zase příště!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

1 komentář

  1. Milá redakce… Tady ten váš GAF jsou ve skutečnosti Vylovovací kleště na dravé ryby, které rybu nikterak nepoškodí…
    Máte tady web… A neznáte základní informace experti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -