Domů Novinky TROFEJNÍ ÚLOVEK: Na českém soukromáku chytili jesetera o délce 215 čísel a...

TROFEJNÍ ÚLOVEK: Na českém soukromáku chytili jesetera o délce 215 čísel a 72 kilogramů!

- Reklama -

Nádhernou rybu ulovil rybář Martin Lapec na soukromém revíru Kubšovka. Šťastnému lovci se podařilo ulovit trofejní vyzu, které na tomto revíru dali jméno Ruda. Kolik že tato krásná ryba měří? Její délka je skoro nepředstavitelných 215 centimetrů a váha 72 kilogramů! Opravdu impozantní ryba! A co víc? Tahle vyza není tou největší, která v tomhle soukromáku žije! Podívejte se na dechberoucí fotografie úžasného úlovku! Úspěšnému rybářovi posíláme gratulaci!  

Revír Kubšovka leží ve Středočeském kraji nedaleko Prahy. Tento soukromák je v rybářských kruzích velice dobře známý díky jeho nádherným jeseterům, kterých zde žije hned 12 druhů (např. i jeseter čínský). Největšími „taháky“ jsou ale dvě obrovské vyzy. První ryba, která se jmenuje Ruda, měří 215 centimetrů a váží více jak 70 kilo. Druhá vyza jménem Karlen je ještě rozměrnější – měří 219 čísel a váží neuvěřitelných 118 kilogramů! A jedno z těchto monster ulovil i šťastný rybář Martin Lapec.

ČTĚTE TAKÉ: Lov jeseterů na českých vodách. Jak chytit „opancéřovaného“ krasavce? 

„Po uplynutí třiceti minut a shromáždění lovců kolem mě, začínáme tušit, že by se mohlo jednat o jedno ze dvou zdejších monster a já v tu chvíli ještě netuším, že mě čeká ještě hodně dlouhý boj s životní rybou na kaprový prut,“ píše šťastný lovec u fotografií s obrovskou rybou.

Z těch slov je patrné, že souboj s gigantickou vyzou musel být zcela neopakovatelný. Obrovská síla ryby šťastného rybáře naprosto „rozsekala“. Ostatně, o tom se také rozepisuje: „Po souboji nastává nezbytné vyfocení s nádherným monstrem, se kterým zkouším trochu zapózovat, ale po tak dlouhém vysilujícím boji se mi to moc nedaří.“

Rybář nakonec krásnou vyzu pochopitelně vrátil vodě. Stačilo rybu trochu „rozplavat“ a vyza se spokojeně a nerušeně vrátila zpátky „domů“. Šťastnému rybářovi ještě jednou gratulujeme. Parádní ryba!

Redakce InRybar.cz

Titulní foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -