Domů Novinky „Ty hovado!“ Hospodář seřval rybáře za nepořádek! Na internetu za to sklidil...

„Ty hovado!“ Hospodář seřval rybáře za nepořádek! Na internetu za to sklidil chválu

- Reklama -

Rybářský internet žije velice trefným vzkazem, který jeden hospodář zanechal pověšený na stromě u „jeho“ revíru. Co se v onom vzkazu píše? Takhle, na revír dojel jakýsi rybář, který tam pravděpodobně bivakoval. A zanechal po sobě spoušť v podobě hromady odpadků. Jenže to nenechalo klidným právě zmíněného hospodáře, který rybářovi nechal na stromě velice důrazný vzkaz. Fotografie onoho vzkazu se objevila i na internetu a hospodář za něj sklidil velkou pochvalu od ostatních rybářů…

Velice ostrá slova zvolil naštvaný hospodář, který se pustil do rybáře, který po sobě vyzvazanechal hromadu odpadků. Jenže tady se není čemu divit. Na druhé fotografii jde vidět nepořádek, který po sobě rybář zanechal. Igelitové tašky přeplněné hromadou odpadu na břeh revíru jednoduše nepatří! Naštvaný hospodář tak dal rybářovi jasně najevo, že takhle ne! Připravili jsme pro vás přepis celého vzkazu od hospodáře pro nepořádného rybáře. Upozorňujeme, že se v něm objevují vulgární výrazy.

bordel„Jen čti ty hovado! Ano ty, který jsi tu naposledy nechal takovej bordel! Přesně kvůli tobě a tobě podobným je vyhláška města, která zakazuje bivakování, karavany, vjezdy aut k vodě atd. Přesně ty to posereš všem ostatním, kteří jezdí k vodě rádi a uklidí po sobě. Takže hochu, zapiš si za uši, že až přijedeš, tak ti seberu i rodný list! Ty hovado!“

Tomuto emotivnímu vzkazu se netřeba moc podivovat. Pokud se totiž podíváte na břehy našich revírů, pak zjistíte, že někteří rybáři jsou skutečná čuňata. Ale co s tím? Vymlouvat se na porybné je asi trochu zbabělé a nefér. Rybáři by jednoduše sami měli vědět, že u vody nemají dělat nepořádek. A pokud má někdo kolem sebe opravdu nechutný nepořádek, měli by mu i ostatní rybáři naznačit, že takhle to u vody nesmí vypadat!

Velkou potíží je, že rybářská sezóna bude v následujících dvou měsících gradovat. U vody bude k vidění celá řada bivaků. A není si třeba nic nalhávat – někteří z rybářů prostě budou dělat nepořádek. Jenže právě jejich chování může ostatním rybářům způsobit zásadní problémy.

Hospodář udeřil hřebíček na hlavičku. Ve svém vzkazu se totiž zmiňuje, že kvůli nepořádku, který tam rybář zanechal, se podílí na omezení bivakování. A je zapotřebí si uvědomit, že podobné chování na kterékoliv vodě u nás, může mít úplně stejný dopad. Někteří rybáři si neuvědomují, že svým chováním opravdu rozčilují starosty obcí, kteří je budou chtít od vod vyhnat nadobro. Proto i ostatní rybáři by měli lpět na tom, aby u „jejich“ vod byl naprostý pořádek a klid. Jinak se můžeme dočkat toho, že omezování bivakování zasáhne mnoho a mnoho dalších revírů.

Redakce InRybar.cz

Foto: Facebook

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

3 KOMENTÁŘE

  1. Velice trefně vyjádřený článek k mému vzkazu, přesně to jsem tím chtěl říct, že tito rybáři to těm slušným jen kazí. Pravda, byl jsem vulgární, asi bych neměl, ale už jsem byl tak naštvaný že to jinak nešlo, bohužel toto není jediné místo na našem revíru. A ti co si stěžují na RS atd. , je to divný, ale když jsem to uklízel tak nikdo z nich nepomáhal ……, jsou to podporovatelé nepořádku ? Nebo to mám brát jinak ?

  2. Se vším souhlasím. Ani prase se nevysere tam kde baští ale lidem je to jedno,jeden čas jsem jezdil na soutok Vltavy s Berounkou,podotýkám že autobusem protože nevlastním auto a jako blbec jsem po odchodu od vody posbíral i to co tam nechali druzí a odnesl to do kontíku u zastávky(cca1km)a když mě to časem začalo štvát tak jsem tam nechával pytle (které jsem kupoval..) naivně jsem si myslel že někoho (všichni)co tam jezdí autama je odveze,jenže když jsem tam po čase přijel tak sice pytel byl plný ale na místě a po dalším čase roztrhaný a ještě přidáno.A to tam pánové rybáři jezdí autama pomalu až k vodě a stejně si po sobě neuklidili no a když sedlákovi rozjezdili pole protože cesta byla rozmoklá ten se nasral a s policajtama tam dal zákaz vjezdu tak se všichni rozčilovali když dostávali pokuty za vjezd,ale co myslíte ponaučili se? Ne vyvrátili značku a i nadále jezdili dělat bordel a policajty za chvíli přestalo bavit tam jezdit… Tak kde to jsme?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -