DomůNovinkyVážení trofejních kaprů v tašce rybářské stráži nevadí. A žádná povolenka se brát...

Vážení trofejních kaprů v tašce rybářské stráži nevadí. A žádná povolenka se brát nebude!

- Reklama -

Bohumil Kuna vydal video, ve kterém informuje o čerstvé komunikaci s předsedou MO Kolín panem Jiřím Krouzou. Rybář Kuna hovoří o tom, že byl informován, že ani předseda MO Kolín, a ani žádný člen rybářské stráže této organizace, nikdy neřekl, že mu odeberou povolenku. Kuna pak zmínil, že si celou věc špatně vysvětlil kvůli našemu textu na InRybar.cz. 

„Pro všechny – zejména pro ty, kteří se těší na to, že mi vezmou povolenku – nic takového nebylo řečeno. Ani z úst pana Krouzy, ani z úst žádného jiného porybného v Kolíně. Rozvířil to InRybar.cz, kterému ještě napíšu, aby to dementoval. To, jak jsem já řekl, že je zažaluji, když mi seberou povolenku, to tím pádem padá – za to bych se chtěl panu Krouzovi omluvit, protože jsem si asi i já špatně interpretoval vyjádření v internetovém magazínu,“ začíná své video rybář Kuna.

Ano, pravdou je, že ani pan Krouza, a ani žádný jiný porybný z MO ČRS Kolín nic o odebrání povolenky neřekl – my jsme to ani nikde nenapsali. Jenže! Chyba byla v našem titulku u článku Bude rybář Kuna bez povolenky? Reakce bude velmi rychlá a zákonná, vzkazuje porybný a předseda z MO Kolín. V samotném článku sice není o odebrání povolenky ani zmínka, ovšem uznáváme, že titulek se nám skutečně nepovedl, a že z něj mohl kdekdo usoudit, že panu Kunovi chtějí odebrat povolenku. Za to se omlouváme!

 

Vážení trofejních kaprů v tašce nevadí

„Taška, ve které jsem vážil, pokud nemá kovový zip – a to ta moje taška neměla, ta má plastový zip a jezdec je pryč – tak nikomu nevadí. Samozřejmě, je to o úhlu pohledu, z hlediska rybářské stráže je to v pohodě,“ řekl k diskutovanému vážení Bohumil Kuna.

„Pokud bude rybářská stráž chtít, má u mě k dispozici támhle tu loď, která bude na vodě i s motorem. A může si ji kdykoliv půjčit k výkonu kontrol. Nemám s tím problém, nechci za to nic. Je to můj vstřícný krok k součinnosti, aby byly dodrženy zákonné postupy, aby se nekradly ryby ze svazovek,“ nabízí rybář Kuna svou loď.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -