DomůNovinkyVIDEO: Gigantický candát! Rybář hodil gumovou nástrahu do řeky a vytáhl monstrum

VIDEO: Gigantický candát! Rybář hodil gumovou nástrahu do řeky a vytáhl monstrum

- Reklama -

Candát patří tradičně k nejvíce vyhledávaným rybím druhům. A to neplatí jen pro Česko nebo Slovensko, ale i zahraničí. Candáti jsou prostě úchvatné ryby, do kterých se zamilovala hromada rybářů. A jeden rybář měl při jejich lovu opravdu neskutečné štěstí! Na jeho oblíbenou řeku se vydal s přívlačovým prutem a gumovou nástrahu. Pak to přišlo! Úspěšnému lovci se povedlo vytáhnout neskutečného candáta, kterého by si chtěl potěžkat nejeden rybář. A hlavně! Tohle nebyl jediný úlovek…  

Ta řeka vypadá fantasticky! Její tok nepůsobil nijak drasticky regulován, jak je to někde zvykem. Naopak! Na břehu rostou statné stromy a husté rákosí, které vytváří ve vodě příjemné prostředí pro ryby. Těch tady musí být! Rybář na přívlačový prut nastraží bílou gumu, kterou hází až na druhý břeh řeky k onomu rákosí. A začne jemně cukat s nástrahou.

ČTETE TAKÉ: Rybáři z Moravy v roce 2020 nasadili kapry za 18 miliónů korun! 

Na videu jde okoukat, jak rybář vede umělou nástrahu. Nevymýšlí nic složitého, prostě jen poskakuje s gumou tak, že jen občas „klepne“ špičkou. Bude to stačit? Bum! Přichází rána do prutu! Přívlačový prut se krásně ohne, skoro připomíná luk. Tohle bude hodně slušná ryba! Teď to nezkazit…

Souboj netrval úplně dlouho, ale to jeho vyústění bylo prostě perfektní! Před rybářem se totiž na konci souboje zjevil candát, ze kterého by se leckomu prostě rozklepala kolena. Taková ryba! Rybář měl jeden problém v tom, že neměl holínky. Takže si musel sundat boty, vyhrnout nohavice, a hurá za candátem do vody! Jenže! Pro tuhle rybu by leckterý rybář „skočil i z mostu“. Neskutečná ryba!

CENOVÁ BOMBA: Nadupané navijáky SHIMANO za super nízké ceny! TOP kvalita!

Jen pro pořádek: U tohohle jednoho candáta nekončete, a dodívejte se na celé video. Z tohohle videa prostě padá brada! Zažili jste u vody někdy něco podobného? Podělte se o vaše zážitky v diskuzi pod tímto textem…

VIDEO: Obrovský candát na přívlač! Podívejte se na gigantického dravce

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

9 KOMENTÁŘE

  • Půlka candátů podseknutejch,a toho prvniho (který měl tak 90cm podle ruky)když už ho vracel do vody už byl mrtvej,nepohnul ani žabrou takže ho zabil,za tuhle prasečínu bych mu hned sebral papíry,nebo ho kopl do rypáku!!!,s candatem se nefoti,pokud si ho teda nechceš vzít (max s kaprem-ktery vydrží)
   Jediný co na můžu říct je to že bych chtěl aby takhle brali candáti na Berounce

  • Velmi často nepřežijí ani ti candáti, které pravověrní „sportovci“ pouštějí zpět do vody. Zvláště u těchto mimořádně choulostivých ryb by udělali lépe, kdyby si dva kousky vzali a pak mazali za mámou.

 1. Jo velký „gigant“ nebude drží ho na dlouhé ruce aby byla ryba větší ,muj odhad je tak 70cm. Ryba je to pěkně to jo. Za to vytáhnutí z vody nakopat do….. A

 2. Jednou se mi na přehradě Harta podařil večer že sem od desíti do půlnoci chytl candáty 64 (na třetí nához) a 78cm(+ dvě upadnuté ryby). po půlnoci do dvou ráno se mi podařilo ještě 79 a 62cm. Fakt pěkná vycházka., 9 kilo měli dohromady ti dva největší. Ten rok fakt braly pěkný ryby.
  Mám zkušenost že po vodě připlaval chcípnutý candát cca 2 kila, kterému z jícnu koukal ustřinutý kus vlasce s jednoháčkem, nějakému „šikovnému rylísákovi“ nepřišel dvoukilový candát dost velkej,aby zapsal a ponechal, škoda takový ryby pro takový rybáře co si neváží života a neumí vařit.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -