Domů Tagy Videa pro rybáře

Tag: videa pro rybáře

- Reklama -

Rybaření na řece: Jednoduchá plavaná na tekoucí vodě! Láska na celý život

Kolikrát stačí jenom vzít prut, krabičku červů a trochu krmení. A pak se vydat k oblíbené řece, kde vlastně nikdo nechodí. Tohle je TOP rybaření na splávek!

VIDEO: Brutální souboj s divokým sumcem! Dravce prozradily prchající rybky

Lov sumců rybáři milují proto, že tato rybařina nabízí neuvěřitelné vzrušení a adrenalin! Jen málo rybích druhů dokáže na prutu předvádět to, co sumci.

VIDEO: Brutální souboj s gigantickou štikou! Kolik tenhle „krokodýl“ měřil?

Na tomhle videu je zachycen krásný souboj s obrovskou zubaticí, kterou nakonec dokázal rybář dostat na břeh. Kolik tahle nádherná štika měřila?
00:16:30

Nástraha na kapry plná „krve“

Nástraha na kapry Nutrigo Predator je zatím nejnovější verzí této nástrahy s tekutým středem. A je to fakt síla! Právě toto Nutrigo obsahuje smrdutou tekutinu.

VIDEO: Brutální útoky sumců na hladině! Může být v rybaření větší adrenalin?

Z těchto útoků od sumců běhá mráz po zádech! Člověk by si kolikrát myslel, že sumci jsou tajemní noční dravci, kteří útočí jako nějaká příšera. Jenže!

Jednoduchý lov sumce na položenou po bouřce! Krásné rybaření plné adrenalinu

Lov sumce na položenou nebývá ve znamená těch největších ryb. Ovšem pokud se chce rybář pobavit, pak si po bouřce může nachytat celou řadu menších sumců.

VIDEO: Hned 3 kapři přes 90 centimetrů za pár hodin! Bohumil Kuna zažil na Labi životní „jízdu“!

Bohumil Kuna vydal další video! A je to pořádná jízda! Charismatický rybář z Labe totiž zažil naprosto snovou výpravu na jeho milovanou řeku.

VIDEO: Monstrózní sumec o váze 138 kilo a délce 278 čísel? Mrkněte na video z Bulharska

Země z východu Evropy nabízí řadu obrovských vod, o kterých se tuší, že skrývají velké sumce. Jako například tohoto, kterého natočili v Bulharsku.

Jednoduchý lov sumce po bouřce

Lov sumce nemusí znamenat jenom chytání na brutálně odolné vybavení. Pokud se rybář zrovna nehoní za rekordy, pak může chytat sumce i na obyčejné náčiní.

VIDEO: Sumec útočí na holuby u vody! Podaří se mu nějakého ulovit?

Sumci neútočí jen na bezbranné ryby, ale nepohrdnou třeba ani ptákem. A nemusí jít zrovna o nějaký vodní druh, u kterého by to člověk čekal nejvíce.

VIDEO: Nový Jakub Vágner? Mladý rybář chytil nádherného sumce na české vodě

Mladý rybář Matěj Houška přišel s novým rybářským filmem! Tentokrát se ale nezaměřil na chytání mazaných ryb na zapomenutých lokalitách, ale vydal se na sumce.

Spojení legend: Žížala s masovou peletou! Geniální trik na podzimní kapry

Rybáři pod háčky velmi rádi „nabíjí“ masové nástrahy. Jak z těchto nástrah vytěžit ale ještě více? Ptáte se jak? Spojte peletu nebo nugetu s žížalou!

VIDEO: Obrovský sumec žere boilies! Jak to vypadá, když obsadí místo predátor?

Boilies nechutná jen kaprům nebo amurům, ale také sumcům! Chcete důkaz? Ten si můžete prohlédnout v dalším fascinujícím videu.

VIDEO: Hejno gigantických sumců u padlého stromu! Z tohohle běhá mráz po zádech

Kolikrát jsou k vidění takové situace, kdy u zajímavé překážky leží vícero sumců. A nejde o žádná malinkatá hejna. Naopak!

Zdevastovala moderní kaprařina obyčejnou plavanou? Tahle rybařina nesmí umřít!   

Rybaření na plavanou je technikou, která je chtě nechtě na ústupu. Kaprařina zválcovala (nejen) plavanou, a chytání ryb na splávek se nevěnuje tolik rybářů.
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -