DomůNovinkyVIDEO: Jakub Vágner vysadil do Katlova 100 trofejních kaprů! Podívejte se na...

VIDEO: Jakub Vágner vysadil do Katlova 100 trofejních kaprů! Podívejte se na video z vysazování

- Reklama -

Jezero Katlov, se kterým je neodmyslitelně spojený Jakub Vágner, je zase bohatší o řadu trofejních kaprů. Podle dostupných informací plave v jezeře Katlov sto nových ryb, které mají trofejní parametry. Z přiloženého videa z Katlova je patrné, že nasazení kapři jsou ve skvělé kondici a jejich rozměry jsou více než zajímavé. Na videu je zachyceno vozidlo z Rybníkářství Pohořelice, takže je možné, že ryby pochází právě z jihu Moravy. Podívejte se na video, na kterém je zachyceno vysazování trofejních kaprů do jezera Katlov.

Jezero Katlov má rozlohu 25 hektarů s průměrnou hloubkou okolo 2,5 metrů. Jezero se nachází kousek od Kutné Hory ve Středočeském kraji. Jezero Katlov bylo před několika lety vypuštěno a jeho dno bylo upraveno tak, aby se na něm vytvořily členité úseky. V současnosti je na jezeře 17 míst, na kterých si mohou rybáři zachytat.

Redakce InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Žhavé akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Žhavé akční nabídky

Nejnovější techniky

2 KOMENTÁŘE

 1. Není to pěkné jak se šupinatí obyvatelé Dyje5 stěhují za lepším do Kutné Hory? Vždyť už je velkých kaprů plný Katlov když jich tam vloni plavalo údajně 500kusů? Tak je nelogické když se tam ryby nežerou, tak proč přisazovat další?
  Na oltář chyť opatlej, oliž se tedy pod taktovkou Vágnera obětuje produkce rybníka z 25ti hektarů ( obvyklý přírůstek ryb na hektar bez přikrmování je 1ha=200-400kg ryb. Pokud tedy z Katlova ryby nikdo nebere tak rylísáci zabijou chytáním a pouštěním za jeden rok na Katlově 25x300kg ryb= 7 a půl tuny ryb , kterým se platí za podnájem bydleníčko částkou 400tis Kč ročně. Kilo ryb teda přijde čistým přepočtem na 53Kč/kg.
  Cenu sníží příjem od olyzovačů (za utržené vstupné za trápení ryb opícháváním háčky).. něco stojí zaměstnanci (Mexik a spol).
  Tak jenom tak přibližně se teda dá zjistit kolik v praxi zabijou rekreační rybáři za pouhý rok metráků ryb. Za rok provozu jich tedy zabijou rylísáci cca sedumdesát metráků v jediným Chytˇ a Pust rybníku.. protože výlovek=nula kg.

  Ps. To že kupuje ryby z revíru Dyje 5 mi osobně nevadí, platí faktury.. tak ať si rylísáčci mají s čím hrát, než jim ty hračky pochcípají a bude se dokupovat nový neopíchaný zboží který rostlo 10-15 roků v „chovném rybníku pod osobním dohledem Jakuba Vágnera“, jak nám všem tvrdil že kapry do Katlova si vykrmil na svých chovných rybníčkách.

  • tak to je pekna blbost na svazovkach taky neumiraj ryby neco se nekdy objevi ale to je to jak s nima zachazi nektery umelci na katlove jsou nejaky pravidla a pokud je rybari dodrzuji tak tam nemuze zemrit snad jedina ryba a pokud jo tak urcite ne 7tun za rok hacky bez protihrotu podlozka dezinfekce a dalsi

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -