Domů Novinky VIDEO: Karel Nikl chystá film s obrovskými kapry! Premiéra už zítra! Na co...

VIDEO: Karel Nikl chystá film s obrovskými kapry! Premiéra už zítra! Na co se mohou rybáři těšit?

- Reklama -

Karel Nikl patří k nejvíce uznávaným kaprařům nejen v České republice a na Slovensku, ale také v zahraničí. Zkušený kaprař, který produkuje TOP nástrahy a návnady na kapry, má na kontě obrovskou spoustu velkých kaprů. Karel je samozřejmě i velmi šikovným závodníkem, který dokázal bodovat na nejtěžších závodech na světě. Karlovi Niklovi fandí obrovská spousta rybářů! A ti od známého kapraře dostanou na Vánoce nádherný dárek – nový film!

Ano, Karel Nikl zveřejnil na videoportálu YouTube nový trailer, který láká rybáře na nový film, který se jmenuje 68. Ve filmu se mohou rybáři těšit na nádhernou přírodu, rybářskou akci, a samozřejmě obrovské kapry. Například onen lysec, který je ve zmíněném traileru zachycen, je skutečně hodně parádní! Neskutečná ryba!

Co je 68? Jedná se o řadu nástrah z „dílny“ společnosti NIKL, která zahrnuje jak boilies, tak například pelety. Co o boilies NIKL 68 napsal sám Karel Nikl? „V roce 1968 se odehrála řada událostí, které negativním způsobem ovlivnily budoucnost tehdejšího Československa. Jedna pozitivní věc se však tehdy odehrála. Narodil jsem se já – Karel Nikl a na základě mého jubilea jsem se rozhodl vyrobit boilie pod názvem 68. Do něj jsem vložil veškeré svoje zkušenosti, které jsem nasbíral za svoji rybářskou kariéru. 68 je aktivnější boilies, který chytá ryby všech velikostí.“

Při testování nástrah 68 nachytali testeři z firmy NIKL celou řadu obrovský kaprů. Nejčastěji bylo toto boilies testováno na Labi, kde rybáři nachytali na boilies 68 celou řadu ryb nad 20 kilo váhy. Na světlo světa se tak dostala další velmi vybroušená nástraha z „kuchyně“ kolínského šéfkuchaře, kterou si česko-slovenští rybáři okamžitě zamilovali. Paráda!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: NIKL

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

1 komentář

  1. Karel Nikl by měl do „filmu“ zařadit i video, kde je se svými kumpány v zimě „na dírkách“ a kde si nalitej cpe do huby živého sivena. Inu, siven není kapr a když kapra pouštíš, tak můžeš být .

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -