DomůNovinkyVIDEO: Nový světový rekord kapra! V Maďarsku ulovili lysce o váze 49 kilogramů!

VIDEO: Nový světový rekord kapra! V Maďarsku ulovili lysce o váze 49 kilogramů!

- Reklama -

Světový rekord kapra byl opět překonán. V Maďarsku ulovili neskutečného lysce o váze 49 kilogramů! Ta ryba je prostě famózní! Nádherně stavěné tělo a mohutná hlava budí dechberoucí dojem. Tento lysec tak právem drží titul nejtěžšího kapra světa. Kapr byl uloven na maďarském jezeře Euro-Aqua. Jedná se o lokalitu, na níž platí světový rekord kapra, kterého před dvěma roky ulovil český rybář.   

Ano. Na jezeře Euro-Aqua byl v minulosti uloven světový rekord kapra. Tehdy gigantického lysce ulovil český rybář Tomáš Krist. Ryba tehdy vážila 47,8 kilogramů. Tento rekord už ale neplatí. Dneska na tomto revíru přelstili kapra o váze 49 kilogramů. Mrkněte se na video a fotografie! Paráda! Neuvěřitelná váha! Je jen otázkou času, kdy bude pokořena magická hranice 50 kilogramů!

Jezero Euro-Aqua leží v Maďarsku nedaleko Balatonu. Jedná se o vodní plochu, která se rozprostírá v národním parku Nemzeti. Tuto vodu navštěvují rybáři z celého světa. Není se čemu divit. Jezero skrývá ty největší kapry na světě. I možná proto „čekací doba“ na rybaření na jezeře trvá až dva roky. Zájem je opravdu enormní!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -