Domů Novinky VIDEO: Šílenost! Rybáře na Moravě zastihla nebezpečná bouře! Silný vítr lámal stromy

VIDEO: Šílenost! Rybáře na Moravě zastihla nebezpečná bouře! Silný vítr lámal stromy

- Reklama -

Na internetu momentálně koluje video, ze kterého mrazí. Video zaznamenává silnou bouři, kterou doprovázel divoký vítr. Na záznamu jde vidět, jak síla větru láme větve! V tu chvíli byli u řeky i rybáři, kteří na řece Moravě rybařili. Všichni rybáři by si měli dávat na silné letní bouřky velký pozor! Nebezpečí zranění z důvodu padlého stromu je vysoké! Doporučujeme sledovat například i aplikace na počasí, které vás na blížící se bouřku upozorní…

Z toho videa mrazí! Je na něm zachycena bouře, která vypadá jako vytvořená v počítači. Nejprve to nevypadá nijak hrozivě, ale během chvíle se zvedne silný vítr. Jeho sílu lze poměřit s tím, jak se v pozadí prohýbají statné stromy. A během chvíle to přijde! Rázem pod náporem větru začnou padat větve do řeky, a hladina řeky se začne měnit na rozbouřený živel. Neuvěřitelné! O to větší překvapení to je, že vlevo jde vidět svítící sluníčko.

Bouře byla opravdu silná. Pod jejím náporem padlo hodně stromů. A některé padaly do blízkosti rybářů, kteří chytali na řece Moravě. Dávejte si v aktuálním období skutečně velký pozor na to, zdali se blíží bouřka. Pokud ano, schovejte se raději do bezpečí! Žádná ryba nestojí za to riziko vážného zranění. Nezapomínejte na to, že silný vítr dokáže převrátit i pořádně statný strom!

Jak zjistit, zdali se k vám blíží bouřka. V dnešním moderním světě je k dispozici hned několik aplikací, které vás budou informovat o blížící se bouřce. My nejraději používáme aplikaci windy.com, kterou vyvíjí čeští vývojáři. Jde o spolehlivou aplikaci na počasí. Pokud ji neznáte, rozhodně ji vyzkoušejte!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -