Domů Novinky Jakub Vágner zahájil další ročník dětského táboru Katlováček! Týdenní tábor stojí 11 999...

Jakub Vágner zahájil další ročník dětského táboru Katlováček! Týdenní tábor stojí 11 999 korun

- Reklama -

Známý rybář Jakub Vágner zahájil další ročník jeho úspěšného projektu – dětský rybářský tábor Katlováček. O tento dětský tábor je mezi dětmi obrovský zájem. Kromě setkání a společného rybaření se světoznámým rybářem se děti naučí spoustu dovedností, a hlavně zažijí nezapomenutelné zážitky a najdou si nové kamarády. První turnus zahájil nový ročník rybářského táboru Katlováček tuto neděli. Další 3 turnusy dětí navštíví Katlov v průběhu července.

Jakub Vágner už zveřejnil první videa z táboru Katlováček. Na jednom z nich jde například vidět bohatý úlovek kaprů. Malí rybáři prostě umí! „Kluci už od rána tomu dávají jako slušně!“ říká Jakub Vágner ve videu, ve kterém ukazuje, jak malí rybáři nachytali 2 nádherné kapry a 1 karase během krátké chvilky. „Ráno jsme chytili kapra přes 10 kilo,“ pochválil známý rybář malé rybáře.

Děti na rybářském táboře Katlov jen nerybaří, ale hrají i nejrůznější hry, které upevňují jejich vztahy. Jakub Vágner v dalším videu ukazuje jakousi hru na „lov zvířat“, při které děti vzájemně spolupracují. Tohle je určitě příjemnou vložkou celého tábora, kdy se děti lépe poznají a naučí se spolupracovat. Super!

Dětský rybářský tábor Katlováček bude probíhat ve 4 turnusech od 7. července do 3. srpna. První 3 turnusy jsou pro děti od 7 do 15 let, poslední turnus pak pro mládež od 12 do 18 let. Některé turnusy ještě pořád nabízí volná místa! Cena týdenního tábora je 11 999 korun.

Kompletní informace o dětském táboru Katlováček zjistíte ZDE

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: katlov.com

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

1 komentář

  1. Se ani nedivim ze tam ma nejaky mista volny . Normalne uva yujici rodic by tam dite neposlal . Za 1 takova premrstena cena , za 2 nebudu podporovat vyschleho zlodeje , krivaka , podrazaka , lhare a komedianta .

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -