Domů Novinky WCM 2018 na Orlíku: Český tým jde do trháku! Už má náskok...

WCM 2018 na Orlíku: Český tým jde do trháku! Už má náskok přes 10 kilogramů!

- Reklama -

Fantazie!!! Závod World Carp Masters na Orlíku o finanční a materiální výhru v hodnotě nad 1 000 000 korun vede český tým! A co víc? Na druhém místě jsou taky Češi! Tyhle dva mančafty patří k těm, které mají na kontě už 3 nebo 4 bodované kapry. Tohle je začátek jako hrom! Nic se ale nesmí podcenit! Za českým duem je „smečka vlků“ z Jihoafrické republiky, Nizozemska a Belgie. Tohle bude ještě tuhý boj!

Tým ve složení Petr Janšta a Jaroslav Huss mají letošní ročník World Carp Masters skvěle „rozehraný“. Tomuto sehranému týmu se na břeh povedlo dostat už 4 bodované ryby. V součtu jim to dělá suprových 36,5 kilogramů! Základ je „postaven“, teď je zapotřebí dostat na háček nějakého orlického obra, který navýší dosavadní skóre.

Na druhém místě se momentálně drží Petr Poláček a Michal Bernard. Pánům se povedlo chytit 3 bodované ryby, aktuální součet činí 25,10 kilogramů. Na první místo ztrácí docela patrný rozdíl – uvidíme, jak se s tím poperou. Ale! I tady „stačí“ ulovit pěknější rybu, a šance na útok na nejvyšší příčku je více než reálný.

Poznámka: Aktuální pořadí TOP 3

České týmy stíhá jihoafrický tým ve složení Christiaan Erasmus a Judine Combrink. Tento tým má aktuálně nachytané také 3 kapry o celkové váze 21,35 kilogramů. Za jihoafrickým týmem jsou pak naskládané 2 týmy z Holandska a 1 z Belgie. Tyto týmy jsou „na dostřel“ – pokud chytí pěknou rybu, zaútočí na medailové pozice.

Naprosto skvělou zprávou potom je, že do hry se dostává i třetí český tým. Ondřej Koleška a Martin Kazda dokázali ulovit 2 bodované ryby. Celkově mají na kontě 12,10 kilogramů. Tohle je vynikající zpráva, protože jde vidět, že i tento tým má na svém místě ryby! Jen tak dále!

Bodované ryby má na břehu už 17 týmů.

Poznámka: Pořadí týmů na nižších příčkách (ještě neaktualizovány první 2 pozice)

Zdroj: World Carp Masters

Redakce InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -