Domů Novinky Živé video: Pozorování obrovských pstruhů pod vodou! Jak žijí vládci zuřivých proudů?

Živé video: Pozorování obrovských pstruhů pod vodou! Jak žijí vládci zuřivých proudů?

- Reklama -

Tohle je teda něco! Správa Tatranského národního parku nainstalovala podvodní kameru do divokého proudu říčky Belá, která protéká pod majestátními vrcholy Vysokých Tater. Toto video je zcela unikátní v tom, že je vysíláno v reálném čase! Diváci se tak mohou živě koukat pod hladinu a pozorovat tamní ryby. A je na co se koukat! V záběru jdou častokrát vidět například obrovští pstruzi. Tohle je perfektní podívaná!

Na videu je perfektních hned několik věcí! Zaprvé: Video můžeme pozorovat v reálném čase. Prostě, můžete živě koukat pod vodní hladinu a napjatě pozorovat, co zrovna proplave před kamerou. Další superní vychtávkou je, že video lze přehrávat i v minulém čase. Chcete se podívat, co proplavalo před kamerou před několika minutami, stačí klasicky posunout čas na liště ve videu.

¨

Tohle je fakt povedený projekt! Lidé tak mohou pozorovat krásu vodního světa a čekat, kdy se před kamerou zjeví nějaký krásný pstruh. Ti se před kamerou „producírují“ velice rádi a jdou často vidět. Nádherná podívaná! Koukněte se, jak to vypadá pod hladinou horské říčky…

Kde je kamera nainstalována? Kameru pod vodní hladinu nainstalovali pracovníci Správy Tatranského národního parku do říčky Belá. Jedná se o říčku, která pramení pod vrcholem Kriváň. Protéká obcemi Pribylina, Vavrišovo, Dovalovo a Úšusty. Délka řeky je 23,6 kilometrů a vtéká do Váhu.

 

Slow TV na Mall.tv: Nonstop živě

Slow TV na Mall.tv je televize pro ty, kteří nechtějí spěchat. Zažijte spolu s námi dobrodružství tohoto okamžiku. Sledujte v přímém přenosu záběry z míst, kde se něco zajímavého děje, i když to tak možná na první pohled nevypadá. Nové příběhy pro fanoušky letadel, vlaků, lodní dopravy, zvířat a netradičních lidských aktivit přinášíme každý den již od roku 2015.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: Mall.tv

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -