DomůAkční nabídkaNový kalendář 2024 s krásnými rybářkami: rybáři v něm najdou žhavé fotky

Nový kalendář 2024 s krásnými rybářkami: rybáři v něm najdou žhavé fotky

- Reklama -

Slovenská značka pro rybáře aktuálně představila nový kalendář pro rybáře, který obsahuje celou řadu šťavnatých fotografií. Rybáři v něm znovu najdou akty krásných rybářek. Kalendář je už v prodeji.

Slovenská značka Delphin už tradičně vydává nástěnný kalendář s půvabnými rybářkami, který se jmenuje HOT CATCH. A ani pro příští sezónu tomu nebude jinak. Populární značka pro rybáře připravila unikátní pokračování rybářského kalendáře i pro rok 2024. Už jste ho viděli?

 

Nástěnný kalendář HOT CATCH

A máme tady nový kalendář s půvabnými rybářkami i pro rok 2024. Slovenská značka Delphin ukázala nový kalendář pro příští sezónu, který je opět nabitý nezaměnitelnými fotografiemi. Nástěnný kalendář s rybářkami najdete na e-shopu Chyť a pusť.

Není se čemu divit, že právě kalendář HOT CATCH patří k těm nejoblíbenějším na rybářském trhu. Rybáři totiž v něm najdou povedené akty, které jen tak některý kalendář pro rybáře nenabídne. Na fotografiích je tak zachycena celá řada krásných rybářek při nejrůznějších činnostech u vody.

Rybář v kalendáři najde celkem 13 tištěných fotografií, které nikdo nepřehlédne. Do tohoto počtu je potom započítána také obálka kalendáře, na které je vyobrazena opravdu velmi sympatická rybářka. Ale ta není v tomto kalendáři pro rok 2024 jediná.  

Autoři kalendáře se i ve verzi 2024 snažili fotografie seřadit tak, aby zobrazené rybolovné techniky vystihovaly zrovna aktuální měsíc. Rybář by tak při prvotním pohledu na fotku měl ihned poznat, jaký měsíc je zrovna aktuální.

Rybáři na tomto kalendáři oceňují nejen působivé fotky, ale také kvalitu tisku. Je třeba zdůraznit, že kalendář má velký rozměr 297 x 420 mm, takže rybář tak dostane opravdu nepřehlédnutelný kalendář na stěnu.

 

Kalendář je vyrobený z kvalitního papíru

Ještě k té velikosti fotografií: jedná se o formát A3. U těchto kalendářů od slovenské značky Delphin je potom pověstný kvalitní tisk fotek, kdy se rybář může spolehnout opravdu na kvalitní obrazový materiál. A to se netýká jen samotné scenérie, ale také kvality barev. Rybář se tak může těšit, že fotky budou v TOP kvalitě i při dlouhodobém pověšení na zdi. Barvy opravdu nezajdou!

K velké kvalitě kalendáře pak přispívá i použitý papír. Jedná se o poctivý papír, který je parádně pevný a bytelný. Takže rybář se tak nemusí obávat, že se mu kalendář „rozpadne v rukou“ při první prohlédnutí fotografií.

I tento kalendář má oblíbenou spirálovou vazbu, která patří k těm nejpopulárnějším. Jedná se o to, že právě tato vazba dovoluje snadné listování i velkorozměrných fotografií formátu A3. Takže rybář se i u verze kalendáře 2024 může těšit na pohodlné listování.

Tento kalendář je tak díky unikátním fotkám, ale také kvalitnímu zpracování, velmi oblíbeným doplňkem do rybářských kluboven, prodejen nebo třeba dílen či garáží. I když se jedná o peprnější fotografie, přesto nejde o „tvrdé akty“. I proto si tak někteří rybáři tyto kalendáře pověsí třeba v kanceláři.

Jestli aktuálně hledáte ideální dárek pro rybáře, anebo jste fanoušky této série rybářských kalendářů, tak připomínáme, že verze pro rok 2024 je už v prodeji. Nenechte si tak ujít novou sérii fotografií s půvabnými rybářkami, která vás rozhodně nenechá v klidu. Nástěnný kalendář s rybářkami od slovenské značky Delphin najdete na e-shopu Chyť a pusť.

Zdroj a ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -