DomůNovinkyNUTRIGO dobývá Evropu! Českou nástrahu vychvaluje prestižní anglický web pro rybáře!

NUTRIGO dobývá Evropu! Českou nástrahu vychvaluje prestižní anglický web pro rybáře!

- Reklama -

Česká firma LK Baits od zkušeného kapraře Lukáše Krásy pokořila další metu. Se svou revoluční nástrahou NUTRIGO EXTRA se přeloučská firma dostala do prestižního kaprařského magazínu Carpology z Velké Británie. A rybáři z kolébky moderní kaprařiny českou nástrahu ohodnotili pozitivně. Angličtí rybáři z Carpology o NUTRIGO EXTRA řekli, že tahle nástraha „změní hru“. Společnost LK Baits tak udělala obrovskou reklamu české kaprařině v západních zemích…

Redakce InRybar.cz, ilustrační foto: archiv InRybar.cz

Existuje vůbec nějaký milovník kaprařiny, který by neznal prestižní magazín Carpology z Velké Británie? Tvorba tohoto magazínu je pro česko-slovenské rybáře dostupná třeba prostřednictvím YouTube, na kterém angličtí rybáři zveřejňují velmi propracované recenze rybářského vybavení. A teď se v seznamu těchto recenzí objevila i česká nástraha!

Změna hry! Tak nazvalo největší kaprařské médium CARPOLOGY projekt NUTRIGO. Jsme rádi, že naše výrobky se těší velkému zájmu v kolébce kaprařiny, ale i v jiných státech. S velkou pokorou, dalšími sny a plány pokračujeme dále ve vývoji a děkujeme Velké Británii za recenze, ale také zajímavé nápady, které se pokusíme brzy zrealizovat,“ uvedla firma LK Baits na sociálních sítích.

Co je vlastně ve videu od Carpology k vidění? Angličtí rybáři například představili západním rybářům českou firmu LK Baits, která si každoročně posiluje pozici i na zahraničních trzích. Pak se angličtí rybáři věnovali samozřejmě NUTRIGO EXTRA, které ve videu kompletně popsali – a to už od roku 2020, kdy výroba téhle nástrahy začala. A jak už je z názvu videa patrné, tak lidé z Carpology tuší, že právě tahle česká nástraha může „změnit hru“.  

VIDEO: Recenze NUTRIGO EXTRA v prestižním magazínu Carpology

Kromě pozitivního hodnocení ze strany anglických rybářů z Carpology je dalším zajímavým ukazatelem to, že video s NUTRIGO EXTRA je velmi sledované. V porovnání s jinými recenzemi od tohoto magazínu NUTRIGO EXTRA předvádí velmi zajímavá čísla. Že by se Lukáš Krása trefil do černého?

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -