DomůAkční nabídkaNejlevnější deštníky pro rybáře s bočnicemi? Za tyhle dáte jen pár korun!

Nejlevnější deštníky pro rybáře s bočnicemi? Za tyhle dáte jen pár korun!

- Reklama -

Deštník pro rybáře s bočnicí je velmi oblíbeným parťákem do propršených vycházek. Takový deštník pro rybáře s bočnicemi jde totiž velmi rychle postavit, přitom nabídne velký prostor pro bezpečný a pohodlný úkryt. Není se proto čemu divit, že právě deštníky pro rybáře jsou tolik oblíbené. Velkou popularitu si tento camping pro rybáře získává i díky přijatelné ceně. Levné deštníky pro rybáře s bočnicemi lze sehnat už od necelé tisícovky. To je cena, na kterou se rybářské přístřešky ve tvaru bivaků mohou dívat jen z velké dálky. Jaké deštníky s bočnicemi patří k nejlevnějším?

Tým PARYS

 

Rybářský deštník s bočnicemi Sensas Liez

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je jeden z nejlevnějších deštníků s bočnicemi na rybářském trhu! Jedná se o deštník pro rybáře, který má plášť z nylonu. Tedy z materiálu, který má vysokou odolnost například před silným deštěm. Díky bočnicím si rybář velmi rychle postaví i pohodlný úkryt před nepříjemným průvanem. Bočnice lze připevnit k zemi s pomocí kolíků, které jsou součástí balení.

Průměr přes kopuli je 2,2 metru, takže pod střechou deštníku je dostatek místa jak pro rybáře, tak například i pro rybářskou taškovinu, kterou je nutné mít po ruce. Tohle je fakt super! Deštník má pevnou středovou tyč a rozpěry na kopuli, takže díky této konstrukci vydrží i silnější vítr u vody.

Pokud si právě kladete otázku, jaký levný deštník pro rybáře s bočnicemi vybrat, pak se podívejte právě na tento od firmy Sensas. Tento rybářský deštník nabízí zajímavé parametry a kvalitní zpracování, přitom jeho cena je fakt nízká!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Rybářský deštník s bočnicí Giants Fishing Umbrella Specialist

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je náš nejoblíbenější rybářský deštník v „rozumné cenové relaci“. Proč dáváme přednost právě tomuhle? Zaprvé: Tento deštník pro rybáře má podstatně větší bočnice, které napomůžou vytvořit pohodlný úkryt proti bočnímu dešti nebo větru. Když si ty bočnice srovnáte s bočnicemi na jiných levných deštnících, toho rozdílu si ihned všimnete.

Dalším velkým plusem je průměr kopule. Rozměr přes kopuli je 2,5 metru, což je více než nabízí jiné levnější deštníky. A tenhle prostor navíc je fakt příjemný! Zároveň se nám líbí i konstrukce deštníku, protože ta například nabízí nastavitelný „kloub“ pro úpravu polohy deštníku. Plusem je i zesílená středová tyč, která vydrží i nápor silnějšího větru.

Pokud se nás ptáte, jaký deštník pro rybáře s bočnicí vybrat, pak bychom se rozhodně podívali na tento od české značky Giants Fishing. Tento rybářský deštník s bočnicí totiž nabízí velký prostor pod kopulí, větší bočnice, „polohovatelnou“ konstrukci a mnoho dalšího. Za tu cenu není fakt co řešit!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Levné rybářské deštníky s bočnicemi na PARYS!

Hledáte ještě jiný typ rybářského deštníku od jiné firmy? Pak se rozhodně podívejte na bohatou nabídku rybářských deštníků na rybářském e-shopu PARYS. Právě tady naleznete obrovské množství typů rybářských deštníků za super nízké ceny. Nenechte si upláchnout super příležitost na výhodný nákup.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Levné deštníky pro rybáře s bočnicemi za super nízké ceny

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -