DomůAkční nabídkaObrovský bivak pro rybáře za pár korun: vydrží i těžké podmínky u...

Obrovský bivak pro rybáře za pár korun: vydrží i těžké podmínky u vody

- Reklama -

Bivak pro rybáře je nutnou součástí výbavy v tu chvíli, kdy chce rybář u vody trávit vícero dní. Jaký bivak na ryby ale vybrat? Pokud hledáte nějaký levný model ve vysoké kvalitě, máme pro vás tip. 

Kdekoho by mohlo napadnout, že pořízení nového bivaku na ryby je extra nákladnou záležitostí. Není tomu ale tak! Na rybářském trhu lze najít spolehlivé bivaky, které jsou k dostání za super cenu. Jedním takovým modelem je Panorama Eazy od slovenské značky Delphin. Právě tento bivak pro rybáře nabízí suprové vlastnosti, přitom je k dostání za rozumnou cenu.

 

Bivak pro rybáře Delphin Panorama Eazy

Vynikající bivak pro rybáře od slovenské značky Delphin patří k těm nejvíce oblíbeným na česko-slovenském trhu. Ale ono se není čemu divit! Právě tenhle rybářský bivak nabízí skvělé vlastnosti, přitom za něj rybář neutratí celou výplatu. Bivak na ryby Panorama Eazy najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

Na tomto bivaku každého rybáře zaujme především jeho obrovský prostor. Rozměry tohoto bivaku jsou 305 x 250 centimetrů, díky čemuž se pod střechu s naprostým přehledem vlezou 2 rybářská lehátka. A k nim ještě další batožina. Takže pokud rybář hledá vhodný bivak pro vícero osob, tady je skvělý adept! Výška bivaku je potom 160 centimetrů.

Na bivaku Delphin Panorama Eazy najdeme odolný plášť, který slibuje vysokou odolnost proti silnému dešti nebo větru. Rybář tak u vody přečká i pořádně nepříjemné rozmary počasí, takže i proto je tento model vhodný na výpravy v chladnějších a propršených měsících rybářského roku. K vysoké odolnosti pak významně přispívají i podlepené švy.

Bivak ale není odolný jenom proti silnému dešti. Toto rybářské obydlí spolehlivě odolá také prudkým poryvům větru, které jsou součástí rybářských výprav. Díky bytelné konstrukci ale tento bivak spolehlivě odolá právě i větrnému počasí, které u jiných modelů může nadělat nemalé problémy.

VIDEO: Jak vypadá bivak Delphin Panorama Eazy? Mrkněte na video!

Dvoužebrová konstrukce z hliníkových trubek kromě odolnosti slibuje i rychle postavení a sbalení bivaku. Rybář díky zmíněné konstrukci velmi rychle rozbije základní tábor, takže se ihned může věnovat dalším věcem. Palec nahoru!

 

Rozměrný vchod a praktická podlaha

Na tomto bivaku se nám líbí jedna věc: v přední části nenajdeme vchod a několik oken. Ne! Předek prostě tvoří jeden velký otvor. A to je z našeho pohledu super! Právě takto rozměrný vchod výrazně zvyšuje komfort například při nošení lehátek pod střechu bivaku. Tohle se nám fakt líbí! Navíc, přední vchod je tak rozměrný, že se přes něj parádně pozoruje to, co se děje před bivakem na břehu. Super!

Rozměrný vchod pak výrazně napomáhá k lepší cirkulaci vzduchu pod střechou bivaku. Díky tomu se tak v chladnějších měsících nedrží v bivaku nepříjemná vlhkost, v létě zase dusivý těžký vzduch. Ke zmíněné cirkulaci vzduchu pod střechou bivaku pak napomáhá i zadní okno.

Někteří rybáři pak určitě ocení také to, že součástí bivaku je i základní podlaha. Ta tak přispívá k tomu, že v bivaku není mazlavé bahno, ze kterého by jeden po několika dnech pobytu u vody zešílel. Podlahu lze navíc k bivaku připevnit s pomocí suchých zipů, takže rybář si může u vody vytvořit opravdu komfortní obydlí.

Trubka u bivaku Delphin Panorama Eazy

Jestli hledáte bivak na ryby, na který máte náročné požadavky, ale nechcete za něj utrácet hromadu peněz, pak se určitě podívejte na Panorama Eazy od slovenské značky Delphin. Obrovský prostor, skvělé zpracování a super nízká cena. Levný bivak na ryby najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

Zdroj a ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -