DomůAkční nabídkaObrovský deštník pro rybáře za pár korun: skvělá ochrana proti dešti

Obrovský deštník pro rybáře za pár korun: skvělá ochrana proti dešti

- Reklama -

Deštník pro rybáře je vítanou součástí rybářské výbavy v podzimní části sezóny. Jedná se o to, že právě deštník na ryby velmi rychle vytvoří bezpečný úkryt před deštěm. Máme tip na levný deštník.

Někteří rybáři si už vycházku k vodě bez rozměrného deštníku nedokážou představit. A ono se není čemu divit! Člověk prostě nikdy neví, kdy ho u vody překvapí náhlá průtrž mračen. Proto je dobré mít nad hlavou bezpečnou střechu deštníku. A tento zlevněný deštník od oblíbené značky Cormoran dokáže vytvořit pořádný úkryt! Jeho průměr je totiž 3 metry.

 

Deštník na ryby Cormoran XXL

Tenhle deštník pro rybáře, který nabízí obrovskou střechu, je hitem posledních týdnů. Ono je to logické: na tento rybářský deštník je nyní velmi zajímavá sleva, takže rybář si jej může obstarat za super nízkou cenu. Zlevněný deštník Cormoran najdete na e-shopu PARYS za super cenu.

Každého rybáře při prvotním setkání na tomto deštníku zaujme obrovský průměr střechy. Ten je rovné 3 metry. Rybář tak má 100% jistotu, že nad sebou bude mít velkou střechu, která ho bude chránit před deštěm, ale i sluncem. Za tohle velký palec nahoru! Pochopitelně, pod střechu se komfortně vlezou hned 2 rybářská křesla, ale i další batožina…

Velkou výhodou je potom i plášť na střeše tohoto deštníku. Ten je vyrobený z odolného materiálu, který vydrží i velmi silné průtrže mračen. Takže zase: rybář se může spolehnout na perfektní ochranu před deštěm při rybářských vycházkách k vodě. Z našeho pohledu je výhodou i zelené zbarvení, které krásně splyne s přírodou.

K odolnosti celé střechy pak výrazně napomáhají i podlepené švy. Právě díky tomuto „ošetření“ se rybář nemusí obávat toho, že by voda protékala zranitelnými místy na střeše deštníku. Palec nahoru! Tento deštník je tak ideálním parťákem při propršených vycházkách za rybami, kdy panuje velmi deštivé počasí.

 

Bytelná konstrukce vydrží i větrné počasí

A nejde jen o odolnost střechy na tomto deštníku! Velmi bytelná je i středová tyč, která je zhotovena z kvalitního materiálu. Tento pevný materiál tak slibuje maximální odolnost i při velmi větrném počasí, kdy silný vítr se opírá do rybářského deštníku. Průměr tyče je 19 mm, což naznačuje, že se jedná opravdu o pevnou součást deštníku.

Navíc, tento deštník lze velmi jednoduše zafixovat tak, aby se ve větrné počasí příliš nekymácel. K tomu slouží jednak 3 očka, která dovolují připevnění deštníku k nějakému pevnému objektu na břehu. Rybář tak bude u vody rázem mnohem klidněji sedět. K zafixování potom slouží dráty k ukotvení, které jsou součástí balení, tak jako kolíky…

Spodní část tyče je potom tvořena ostrým hrotem pro snadnější zapíchnutí deštníku i do tvrdšího břehu. Přesto, drtivá většina rybářů si k deštníku pořizuje zapichovací držák na deštník, který je jistotou toho, že si rybář při zapichování do břehu deštník nepoškodí. Navíc, podobný držák vychází na pár desítek korun.

Jestli na aktuální podzimní část rybářské sezóny hledáte nějaký rozměrný deštník do deštivého počasí, pak se rozhodně podívejte na tento od oblíbené značky Cormoran. Jedná se o velmi rozměrný deštník pro rybáře, který bleskurychle vytvoří bezpečný úkryt před deštěm. Zlevněný deštník Cormoran XXL najdete na e-shopu PARYS za super nízkou cenu.

Zdroj a ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

2 KOMENTÁŘE

  1. Já ho cca před 2 rokama koupil a byla to chyba já musel udělat několik uprav aby byl k použití zakotvení středové týče to jsem si udělal z trubky dole udělal špičku jinak se tyč která je slabá nezakotvila sama pod deštníkem udělal pojistku proti zavírání ta která je tam tak větší vítr a neudržela to zafiksovani daleko silnější kotvy než dává virobce jinak do země je zapichnout ohnou se leda do písku a to zas pochopitelně by nebilo ničemu a hlavní věc při větru z kterého kov směru to schytavate to se hodí leda na zahradu a bezvětří a bez deště protože po stranách stejně nejste chráněni v klidu odpočívá ve sklepě mám by ak a v něm co potřebují jsem krytéj pohodlí atd sice je to dražší ale splňuje to účel

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -