DomůAkční nabídkaObrovský výprodej krmení na ryby: česká firma doprodává s výraznou slevou

Obrovský výprodej krmení na ryby: česká firma doprodává s výraznou slevou

- Reklama -

Rybářský e-shop ZFish spustil obrovský výprodej hromady krmení na ryby. Rybáři si tak mohou vybrat špičkové návnady na ryby za super nízké ceny. Zásoby krmení na ryby za snížené ceny se rychle tenčí.

Krmení na ryby patří k největším výdajům v rybářské peněžence. Proto každá sleva přijde vhod! A velmi výrazné slevy si pro rybáře připravil český e-shop ZFish, který likviduje skladové zásoby vybraného krmení. Ale bacha! Zásoby zlevněných návnad se velmi rychle tenčí, proto si nenechte tuto příležitost uplavat.

 

Pelety ZFish za 59 korun

Pelety na ryby patří k nejvíce populárním návnadám v rybářském světě. Ale divíte se? Právě tenhle druh krmení nabízí perfektní vlastnosti, které dokážou okamžitě zaujmout ryby v okolí. Zlevněné pelety na ryby najdete na e-shopu ZFish  za super nízkou cenu.

Pelety od české značky ZFish nabízí opravdu prvotřídní vlastnosti. Ty jsou dány už samotným složením těchto pelet, ve kterých najdeme prvotřídní suroviny. V peletách je například výrazně „zastoupena“ kvalitní rybí moučka, díky které mají výrazné aroma. Kromě toho ale v této návnadě najdeme i sójovou moučku nebo rybí tuk.

Tyto pelety jsou zajímavé i díky tomu, že po vhození do vodního prostředí začnou okamžitě pracovat. Ve vodě velmi rychle uvolňují koncentrované potravní signály, které dokážou zlákat ryby na lovné místo. Kromě agresivního uvolňování lákavých látek k vysoké atraktivitě přispívá i průměr pelet, který je 10 mm.

Rybáři si tyto zlevněné pelety od české značky ZFish mohou ještě vybrat v posledních 3 příchutích. K dispozici jsou masové příchutě squid/krill (oliheň/krill) a squid/octopus (oliheň/chobotnice). A pak ještě masovo-ovocná příchuť crab/pineapple (krab/ananas).

Díky výrazné slevě se zásoby těchto pelet velmi rychle tenčí. Pokud si tedy potřebujete doplnit zásoby před letním chytání, pak rozhodně doporučujeme neotálet. Tuhle nabídku si nemůžete nechat uplavat! Zlevněné pelety najdete na e-shopu ZFish  za super cenu.

 

Kukuřice na ryby za 43 korun

Asi těžko budeme hledat rybáře, který nikdy nepoužil kukuřici na ryby ke krmení, anebo k samotnému lovu ryb. Tahle surovina prostě patří k tomu nejlepšímu v rybářském světě. Pokud i vy rádi používáte kukuřici na ryby, pak vás může zaujmout právě toto balení. Zlevněná kukuřice je k dostání na e-shopu ZFish  s výraznou slevou.

Tato kukuřice na ryby je tepelně upravená, takže rybář má jistotu, že zlatavá zrníčka ryba po pozření velmi rychle vypudí. Kukuřice je díky správnému zpracování lehce stravitelná, což může znamenat i častější záběry, protože ryby dříve dostanou „pocit hladu“.  

Kukuřice je určená jak ke krmení, tak ale i k samotnému lovu. Jednak ji rybáři mohou přidávat do sypkých krmných směsí, ve kterých s pomocí kukuřice vytvoří hrubší částici.

Zároveň ji ale rybáři mohou napíchnout na háček, anebo pod háček, a na zrníčka chytat. A to doporučujeme, protože kromě kaprů mají tuhle nástrahu velmi rádi i amuři. Zlevněnou kukuřici najdete na e-shopu ZFish  za super cenu.

 

Oblíbené směsi Traper s velkou slevou

A do třetice všeho dobrého: rybářský e-shop ZFish likviduje i zásoby populárních krmných směsí Traper, které patří k legendám na rybářském trhu. Rybáři si ve zlevněném sortimentu mohou vybrat hned několik druhů těchto sypkých návnad.

K dispozici je i vele populární směs Secret, která po slevě vychází na méně jak 50 korun za kilogram. Ale rybáři si pak mohou vybrat celou řadu dalších produktů od oblíbené rybářské značky. Zlevněné směsi Traper najdete na e-shopu ZFish  za nejlepší ceny.

Zdroj a ilustrační foto: ZFish

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -