DomůAkční nabídkaOdolný deštník pro rybáře: tenhle deštník vydrží silnou bouřku i vítr

Odolný deštník pro rybáře: tenhle deštník vydrží silnou bouřku i vítr

- Reklama -

Deštník pro rybáře je oblíbenou součástí rybářské výbavy po celou sezónu. Jedná se o to, že s pomocí deštníku je rybář schopný velmi rychle postavit úkryt před nepříznivým počasím. 

Na rybářském trhu je celá řada modelů rybářských deštníků. Důležité je se v nabídce zorientovat, a vybrat si takový deštník, který se nezlomí při prvním „silnějším fouknutí“. Kvalitní deštník musí vydržet jak prudké nárazy větru, tak ale i neúnavné provazce deště při vydatných lijácích. Máme pro vás tip na kvalitní deštník pro rybáře.

 

Deštník pro rybáře DELPHIN Monzun Master

Tento deštník od populární slovenské značky Delphin zaujme každého rybáře skvělým zpracováním. Deštník na ryby je nejenže vyrobený z kvalitních materiálů, ale zároveň nabízí špičkové vlastnosti. Takže rybáře nezklame ani v hodně těžkém počasí. Kvalitní deštník Delphin najdete na e-shopu Chyť a pusť.

Na deštníku najdeme bytelnou kopuli, která má průměr 2,5 metrů. Pod střechu deštníku se tak pohodlně vejdou i 2 rybářská křesla s další batožinou, kterou je zapotřebí mít po ruce. Toho místa pod deštníkem je opravdu hodně!

Na kopuli deštníku pak oceňujeme i kvalitní a bytelnou konstrukci. Žebra na konstrukci jsou zhotovena z kvalitních materiálů, které zaručují velkou odolnost a pevnost i při velmi silném větru. Uprostřed deštníku je pak pevná nastavitelná tyč, která rovněž zaručuje skálopevnou pevnost i za těžkých podmínek.

VIDEO: Jak vypadá kvalitní deštník na ryby Delphin Monzun Master? 

To, že tento deštník je jako dělaný do těžkých podmínek, prozrazují i upevňovací provazy. Ty slouží k pevnější fixaci deštníku o okolní objekty (např. stromy). Takže zase: i když rybáře u vody překvapí silný vítr, pod deštníkem najde bezpečí. Velký palec nahoru pak patří vývojářům za to, že lana mají světlejší barvu, takže jsou dobře vidět i za horší viditelnosti.

 

Suprová bočnice vytvoří bezpečný úkryt

Ještě k těm rozměrům: maximální výška deštníku až po vrch kopule je 2,2 metrů. Pod deštníkem se tak narovná i urostlejší rybář, aniž by musel být nějak nepříjemně přikrčený. Ve chvíli, kdy rybář k deštníku upevní bočnici, tak maximální výška deštníku se sníží na 1,9 metru.

A právě ona bočnice je na dešníku Delphin Monzum Master opravdu špičková. Ta totiž na deštníku vytvoří úžasnou ochranu před bočním větrem nebo deštěm. Rybář prostě bude schovaný za touto stěnou, za kterou se špatné počasí nedostane.

Zároveň se bočnice k deštníku velmi jednoduše připevňuje s pomocí zipu. Rybář je tak schopný bočnici okamžitě připevnit nebo sundat, aniž by se „trápil“. Palec nahoru! A ještě něco: na zipu najdeme překrytí, které stoprocentně zajišťuje, že se tímto zranitelným místem nedostane voda pod střechu deštníku.

Bočnici je potom ještě možné zafixovat s pomocí kolíků, které jsou součástí celého balení. Celkem jich rybář dostane 10 kusů. Ve chvíli, kdy rybář deštník připevní lany a kolíky, tak vytvoří skvělý úkryt před nepříznivým počasím, které může u vody kdykoliv nastat.  

Každý rybář pak na rybářském deštníku Delphin Monzun Master ocení také nastavitelnou polohu kopule. Zase: rybář je tak okamžitě schopný reagovat na směr větru nebo sluneční paprsky, díky čemuž si okamžitě vytvoří komfortní prostředí pro rybaření. Tohle je fakt super!

Tento deštník pro rybáře od slovenské značky Delphin je opravdu povedeným modelem, který slibuje vynikající vlastnosti. Rybář se u tohoto produktu může spolehnout na bytelnost, pevnost a odolnost, což je při lovu v těžkých podmínkách nejvíce zásadní. Kvalitní rybářský deštník Monzun Master najdete na e-shopu Chyť a pusť.

Zdroj a ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

2 KOMENTÁŘE

  1. Mám ho taky už cca 3rokem ale musel jsem si udělat určite zlepšení a to ty drátky na upevnění do země ty jsem nahradil kolikama maj zaviz ale pod rukojeť kolika dal podložku dratky nedrží trochu tvrdší půda ohnou se nebo je dobře nahradit vratové šrouby délka cca i z hlavou 15cm maj hrubé závit a drží pak jsem si nastavil přední plachtu a udělal okno ono vám přijde déšť vítr točí se to a jde to na vás provázky ty tam úchyty nebilo to jsem si přizpůsobil a hlavně udělal jsem si trubku spodek hrot špička ti si udělám díru do určité hloubky teprv nasadíme středovou tyč a na ní dám prkénko a teprv ještě zatlucu to je proto abych nerozklepal vrch týče ne všude máte terén že středovou tyč rukou zasunete do půdy pokud ano tak to stěží při větru bude mít v půdě pevnost

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -