DomůOstatníKomerční článkyRybářská soutěž o ceny za více jak 500 000 korun! Vyhrajte si...

Rybářská soutěž o ceny za více jak 500 000 korun! Vyhrajte si svou životní cenu!

- Reklama -

Rybník Sumčák pořádá největší rybářskou soutěž v historii! Rybáři nyní mají možnost vyhrát jednu z naprosto luxusních cen. Stačí se zúčastnit jednoduché soutěže, která vám může vynést například nádhernou cestu do národního parku Camargue ve Francii za trofejními rybami pro 4 osoby v hodnotě 155 000 korun! Jen nyní mají rybáři jedinečnou možnost vyhrát tak luxusní ceny! Nepropásněte vaši jedinečnou šanci!

O co se hraje? O nádherné ceny, které vám přinesou nezapomenutelné rybářské zážitky. Vítěz této soutěže, kterou pořádá rybník Sumčák, si odnese přepychovou rybářskou dovolenou pro 4 osoby v hodnotě 155 000 korun v proslulém francouzském národním parku Camargue. Tato lokalita je vyhlášená díky trofejním rybám, které zde žijí.

INFO: Více informací o soutěži o ceny za 540 000 korun naleznete na SUMCAK.CZ

PARTNEŘI

Ten, kdo se umístí na druhém místě, dostane další parádní cenu – týdenní pobyt pro 2 osoby na magické řece Rhoně ve Francii, na které se budete plavit v nádherné lodi. Cena? 70 000 korun! A bronzová příčka potom pro soutěžící přináší další nezapomenutelný rybářský zájezd pro 2 osoby za 65 000 korun na Ebro se známým průvodcem Hrdobcem Sumčím! Mezi dalšími cenami je parádní týdenní pobyt  na Ebru pro 4 osoby ve vyhlášeném kempu SUMCI.COM nebo týden na Pádu pro 4 osoby v hausbótech FISHINGITALY.CZ

Ovšem to není všechno! Rybník Sumčák připravil celkově 16 cen za 540 000 korun! Soutěž vznikla ve spolupráci s partnery revíru Sumčák, firmami ADLER-DOBRUŠKA (dovozce prutů na sumce WFT, na které se na Sumčáku chytá), FRANCE FISHING ADVENTURE, SUMCI.com, FISHINGITALY.cz, LASTING.eu, časopisem ČESKÝ RYBÁŘ a LOV-SUMCU.com

 

Šance na luxusní ceny je blízko!

Jak se této soutěže pro rybáře zúčastnit? Naprosto jednoduše! Stačí přijet na rybník Sumčák a chytit toho největšího sumce! Tato soutěž probíhá do 31. října a šance na úspěch tady pořád je, neboť ten nejlepší čas pro lov největších sumců se teprve blíží! Takže, když na rybníku Sumčák ulovíte sumce, stačí se s ním vyfotit v tričku s logem rybníku Sumčák (bude zapůjčeno na místě). Pak jenom do tří dnů od konce vašeho pobytu zašlete onu fotografii v minimální velikosti 3MB na adresu [email protected]. A rázem jste ve hře! Znova opakujeme, tato soutěž o luxusní ceny ještě není rozhodně u konce! Pořád máte šanci! O vítězi rozhoduje délka uloveného sumce!

INFO: Více informací o soutěži o ceny za 540 000 korun naleznete na SUMCAK.CZ

sumcak.cz

Jak zatím vypadá průběžné pořadí na třech prvních příčkách? Na průběžném prvním místě se zatím drží pan Pelant, který na rybníku Sumčák ulovil krásného sumce o délce 212 centimetrů! Na druhém místě je pan Rossi, který na rybníku Sumčák ulovil dalšího nádherného sumce o délce 202 centimetrů. A panu Rossimu se na Sumčáku velice dařilo, protože ulovil i zatím třetí nejdelší rybu o délce 201 centimetrů!

TOP 3: Aktuálně největší sumci soutěže

Ale! Jak už jsme řekli výše. Soutěž ještě rozhodně není u konce! Na rybníku Sumčák žijí nádherné ryby o délce více jak 230 centimetrů. Takže každý rybář, který na rybník Sumčák zavítá, má šanci na první místo. Rozhodně si nenechte tuto šanci ujít! Je dobře známo, že ti největší sumci berou v září a říjnu. Proto se vydejte na rybník Sumčák a vylovte si kromě nádherného sumce i luxusní cenu!

INFO: Více informací o soutěži o ceny za 540 000 korun naleznete na SUMCAK.CZ

Hodně štěstí!!!

Rybník Sumčák se těší na vaši návštěvu!

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -